Ciekawostki

Efektowny zwiastun Ligi Sprawiedliwości

przeczytasz w 1 min.

Do kinowej premiery filmu Liga Sprawiedliwości pozostało jeszcze sporo czasu, a nowy zwiastun sprawia, że wytrzymać wcale nie będzie łatwo.

Kalendarze miłośników superbohaterów w tym roku wypełnione są zaznaczonymi na czerwono datami. Jedną z nich bez wątpienia jest 17 listopada – dzień polskiej premiery kinowej filmu Liga Sprawiedliwości.

Przychodzi Batman do Wonder Woman i mówi jej, że trzeba działać. Dołączają do nich Aquaman, Flash i Cyborg, aby wspólnie przeciwstawić się zagrożeniu, z którym ludzkość nie jest w stanie sobie poradzić. Tak pokrótce można opisać film Liga Sprawidliwości, jak i jej najnowszy zwiastun, będący swego rodzaju wstępem do historii.

Filmik jest efektowny i pozwala żywić nadzieję, że równie dużo będzie działo się na ekranach kin w listopadzie. Zachęcająco brzmi również to, że reżyseria została powierzona Zackowi Snyderowi, temu samemu, który odpowiadał wcześniej za Człowieka ze stali. Autorem scenariusza jest zaś Chris Terrio, który współpracował ze Snyderem przy okazji filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości.

Liga Sprawiedliwości jest jednym z tytułów, które znalazły się w naszym zestawieniu 17 filmów 2017 - dla geeków, gadżeciarzy i miłośników komiksów.

Źródło: The Verge. DC

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mktiger
  14
  - Jaka jest twoja super moc?
  - Jestem bogaty.

  ha ha ha
  • avatar
   sabaru
   9
   Czy mi się wydaje czy tego typu filmy robią się coraz głupsze i wyglądają jak filmy 3 kategorii.
   • avatar
    Maxdamage
    1
    DC juz naprawdę powinno dać sobie spokój. Od mrocznego rycerza wypuszczaj padake, za padaką.
    • avatar
     angelboy
     1
     Bez jaj DC już spełzło lekko :/ jedynie jeszcze Marvell daje radę ale to tutaj na tym trailerze to porażka, prawie wszystko komputerowe i cyborg w lidze sprawiedliwych - wygląda jakby grafikowi obcięli budżet na jego obróbkę ...
     • avatar
      stach122
      -1
      Yh nie mogę patrzeć na te małe uszy i gruby znak batmana, nie przemawia ono do mnie.