Gry

Mad Max w Polsce (i z polskimi napisami) we wrześniu

przeczytasz w 1 min.

Firma Cenega potwierdziła, że gracze mogą liczyć na lokalizację produkcji Avalanche Studios.

Mad Max

Od kilku dni w kinach oglądać można już film Mad Max: Na drodze gniewu. Obraz w reżyserii George’a Millera zbiera bardzo pozytywne recenzje, toteż apetyty graczy związane z grą z Maksem w roli głównej z pewnością się zwiększyły, choć i tak do najmniejszych raczej nie należały. Miesiąc temu publikowaliśmy pierwszy zapis rozgrywki z produkcji autorstwa Avalanche Studios i sądząc po waszych komentarzach także w Polsce wyczekujących tego tytułu nie brakuje. Firma Cenega przygotowała dla was dobrą wiadomość – gra pojawi się w Polsce. Zlokalizowana.

Fabularnie Mad Max w stosunku do filmu Na drodze gniewu będzie prequelem. Poznamy historię sporu protagonisty ze Scrotusem, szefem gangu, który daje się we znaki bohaterowi. Pod względem mechaniki natomiast czeka nas dużo eksploracji związanej między innymi z poszukiwaniem pożywienia i walką o przetrwanie oraz cała seria pojedynków toczonych na przeróżne sposoby. Oczywiście niezwykle istotną rolę odegrają tutaj także samochody – posłużą one nie tylko do przemieszczenia się po otwartym świecie, ale też do walki właśnie.

Firma Cenega potwierdziła, że gra Mad Max pojawi się także na polskim rynku, na wszystkich trzech platformach docelowych, a więc pecetach oraz konsolach PlayStation 4Xbox One. We wszystkich przypadkach możemy liczyć zarówno na oryginalną wersję językową, jak i uzupełnioną przez polskie napisy. Tłumaczeniem gry studia Avalanche zajmie się znana w światku elektronicznej rozgrywki grupa QLOC S.A. Możemy być więc raczej pewni lokalizacji na dobrym poziomie. Premiera odbędzie się zaraz po światowym debiucie, dokładnie 4 września bieżącego roku.

Źródło: Cenega

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    -12
    "Firma Cenega przygotowała dziś dla was dobrą wiadomość – gra pojawi się w Polsce. Zlokalizowana."

    Dziś? Informacja na stronie Cenegi znajduje się od 22 maja... Szach mat.