• benchmark.pl
  • Gry
  • Miła niespodzianka dla czekających na coś oryginalnego w uniwersum Marvela
Gry

Miła niespodzianka dla czekających na coś oryginalnego w uniwersum Marvela

przeczytasz w 1 min.

Zainteresowani Marvel's Midnight Suns zdążyli porzucić nadzieję na tegoroczną premierę tej gry, a okazuje się, że niesłusznie.

Disney & Marvel Games Showcase przypomniał o Marvel's Midnight Suns

Marvel's Midnight Suns wrzuciliśmy na naszą listę przedstawiającą najbardziej oczekiwane gry 2022 roku. W momencie pisania tekstu nie tylko ciekawie się zapowiadało, ale też twórcy mówili o II połowie tego roku. Z czasem pojawiły się jednak informacje o opóźnieniu i wiele wskazywało na to, że premiera nastąpi dopiero w 2023 roku. Jednak nie.

Podczas krótkiego i mało porywającego pokazu Disney & Marvel Games Showcase wspomniano o Marvel's Midnight Suns ogłaszając miłą niespodziankę. Nowa produkcja Firaxis Games zostanie oddana w ręce graczy 2 grudnia. Wygląda na to, że na PC oraz konsolach PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S. Posiadacze konsol PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch poczekają dłużej.

Marvel's Midnight Suns - zwiastun z datą premiery

Taktyczne RPG z superbohaterami Marvela

Już sama wzmianka na temat studia Firaxis Games może niektórym sugerować, iż będzie to ciekawa produkcja. Superbohaterowie Marvela pojawiali się w wielu produkcjach z różnych gatunków, ale nie w taktycznym RPG. I może wypadałoby się tego nawet obawiać gdyby nie wspomniany producent, który ma w dorobku serię XCOM.

Gracze wcielą się tu w Huntera, który jest wprawdzie postacią wymyśloną specjalnie dla Marvel's Midnight Suns, ale poza nim do drużyny można będzie zabrać postacie, które wykreował Marvel. Walki z siłami zła będą toczyły się w turach.

Źródło: Marvel Entertainment

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!