Gry Xbox One

Microsoft przyłoży się do Games with Gold dla konsoli Xbox One

przeczytasz w 1 min.

Games with Gold ma być jak najbardziej atrakcyjny i spełniać oczekiwania graczy.

Games with Gold dla konsoli Xbox One

Microsoft zaczął ostatnio rozkręcać się z programem Games With Gold, dzięki czemu w ramach opłacanego abonamentu właściciele konsoli Xbox 360 otrzymują coraz ciekawsze gry. Sporo osób zaczyna jednak dopominać się o włączenie do oferty propozycji dla Xbox One. Zmusiło to producenta do zabrania głosu w tej sprawie.

Wypowiedzieć postanowił się Phil Spencer, a więc nowa twarz marki Xbox. Niestety za wcześnie na ujawnianie jakichkolwiek terminów. W zamian za to otrzymaliśmy jedynie zapewnienia, że producent chce w dalszym ciągu czynić kroki do tego, by Games with Gold był jak najbardziej atrakcyjny i spełniał oczekiwania graczy. W związku z tym wysłuchane maja być nawet pewne sugestie, jakie napływają do siedziby Microsoftu.

"Games with Gold na Xbox 360 jest dla nas bardzo udany. To część wartości, jaką ludzie widzą w koncie Gold, coś, czego nie ma jeszcze na Xbox One. Nie ogłosiliśmy jeszcze dokładnych planów, ale ludzie muszą zrozumieć, że znamy ich oczekiwania wokół tej sprawy. To może nie wyglądać dokładnie tak jak w przeszłości, ale słyszymy, że jest to ważne dla właścicieli konta Gold. Staramy się odpowiedzieć na opinie i sugestie, które otrzymaliśmy. Nie zawsze możemy zrobić dokładnie to, czego chcą gracze, z wielu różnych powodów, ale staramy się być bardzo otwarci."

Czekamy na kolejne informacje i mamy nadzieje, że powyższe zapewnia zostaną spełnione.

Źródło: gamefront

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  Wreszcie M$ zrobił krok w dobrym kierunku, tylko szkoda że tak późno. Potraktuje ofertę M$ jak odpowiedź na ofertę Sony i czekam na wdrożenie programu na konsole XBOX ONE.
  • avatar
   Erdael
   0
   Gier na nowe konsole jest tyle ze jakby dodawali do golda 2 gry miesięcznie to po pół roku miałbyś wszystkie... ;)