Gry na konsole

Mortal Kombat X otrzyma specjalne kontrolery do PlayStation 4 i Xbox One

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
17 komentarzy Dyskutuj z nami

Względem oryginalnych padów spodziewać należy się tutaj czegoś więcej niż tylko zmiany kolorystyki i naniesienia logo gry.

Mortal Kombat X gra kontroler Xbox One PlayStation 4

Graczy czekających na premierę Mortal Kombat X z pewnością nie brakuje. Okazuje się, że producent i wydawcy gry chcą zadbać o graczy najlepiej jak tylko można. Nieco bardziej wyróżnieni poczują się ci, którzy korzystają z konsol PlayStation 4Xbox One.

W przygotowaniu są bowiem nowe kontrolery do wymienionych konsol, które dedykowane będą właśnie nowej odsłonie tej kultowej serii bijatyk. To co najbardziej warte podkreślenia to fakt, iż względem oryginalnych padów spodziewać należy się tutaj czegoś więcej niż tylko zmiany kolorystyki i naniesienia logo gry.

Owszem, to również się pojawi, ale w parze z nim pójdzie dość mocne przemodelowanie kontrolerów. Do sieci trafiły zdjęcia tego przygotowywanego dla Xbox One i widać, że zdecydowano się na sporo zmian. Zabraknie chociażby krzyżaka czy prawej gałki analogowej, a zamiast tego po prawej stronie pojawi się aż 6 przycisków akcji.

Myślicie, że rozwiązanie takie spowoduje łatwiejszą rozgrywkę? Jeśli tak to pomysł wydaje się jak najbardziej trafiony chociaż pamiętać wypada o jeszcze jednej kwestii. Kontrolery pojawią się w sprzedaży zapewne w specjalnych zestawach i ciekawe ile trzeba będzie na coś takiego wydać.

Mortal Kombat X gra kontroler Xbox One

Przypomnijmy jeszcze, że kilka dni temu poznaliśmy dokładną datę premiery Mortal Kombat X. Gra pojawi się w sklepach 14 kwietnia przyszłego roku, a prócz wersji na konsole Xbox OnePlayStation 4 pojawią się także te na Xbox 360 i PlayStation 3 oraz PC.

Źródło: cinemablend

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  No z takim to będę naprawdę pr0, moje uber przypadkowe kombosy będą lepsze niż zwykle xD
  16
 • avatar
  Konto usunięte
  Analog zamiast krzyżaka, to jest nieco dziwne. Bo zawsze w tego typu grach lepiej sprawdza się krzyżak.
  7
 • avatar
  Konto usunięte
  Bo dla jednej gry kupię nowego (Wg. mnie gorszego) pada.
  4
 • avatar
  Konto usunięte
  Fajny pomysł:)
  2
 • avatar
  irondick
  Prawie Sega MD!!
  1
 • avatar
  hideo
  oj taki pad by się przydał do fajterów, prawie jak z Segi Mega Drive :)
  1
 • avatar
  TruGeek
  Kolejna marna sztuczka aby wydębić od ludzi kase... Najpierw w grach robią mikro płatności i wprowadzają chorą politykę płacenia z multi i wiecznych niedoróbek a teraz jeszcze kombinują jak tu upchnąć super uber innowacyjne pady , które przecież odmienią całkowicie wrażenia z rozgrywki !
 • avatar
  Konto usunięte
  To chyba dla maniaków tej gry;)
 • avatar
  Konto usunięte
  Performance Designed Products
 • avatar
  Konto usunięte
  zamiast prawej gałki przydałby się żyroskop :P