Gry komputerowe

Tak wyglądają walki 5v5 w Mount & Blade II: Bannerlord [AKT.]

przeczytasz w 1 min.

Studio TaleWorlds uznało, że Gamescom 2017 to dobra okazja, by zaprezentować wieloosobowy tryb Kapitana w Mount & Blade II: Bannerlord.

Aktualizacja [04.09.2017]: Ekipa TaleWorlds Entertainment opublikowała drugi materiał wideo przedstawiający ten sam element gry Mount & Blade II: Bannerlord, czyli Captain Mode, w którym pięciu „kapitanów” walczy z drugą piątką. Jeśli więc wciąż wam mało, to poniższy film powinien przynajmniej częściowo zaspokoić głód:

News [22.08.2017]: Studio TaleWorlds wciąż nie zdradziło daty premiery gry Mount & Blade II: Bannerlord na targach Gamescom 2017, ale za to pokazało obszerny fragment rozgrywki. Jeśli czekacie na ten tytuł, to koniecznie musicie zobaczyć ten film, a jeśli do tej pory nie czekaliście, to… tym bardziej go obejrzyjcie.

Film przedstawia konkretnie Captain Mode. Jest to tryb rozgrywki wieloosobowej, w którym jedna pięcioosobowa ekipa walczy z drugą, równie liczną drużyną. Każdy gracz wciela się w kapitana i przed rozpoczęciem bitwy może zmieniać wyposażenie swoich wojowników, a już w trakcie – wydawać im rozkazy (przy okazji samemu stając do walki).

Nowy materiał pozwala przyjrzeć się zarówno temu pierwszemu, jak i drugiemu. Możemy też rzucić okiem na samą walkę, która została zmodernizowana względem „jedynki”, by prezentować się jeszcze bardziej efektownie. Wyraźnie widać też, że w trybie Kapitana liczyć będzie się nie tylko zręczność, ale też zmysł taktyczny. Zobaczcie zresztą sami:

Gra, będąca połączeniem RPG, gry akcji i strategii, zmierza wyłącznie na pecety, ale – jak wspominaliśmy – nie wiadomo, kiedy na nie dotrze.

Źródło: TaleWorlds

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Massai
  3
  Widać nie grałeś w poprzednie części. To bardziej podobne do tego czeskiego symulatora rycerza.
  Fechtunek bardzo skomplikowany - bo ciosy da się parować, ale wymaga to dużej wprawy.
  • avatar
   Ari93
   3
   Ale bym grał... w sumie prawie że ostatnio w gry nie gram ale jak sobie przypomnę ile przy Warbandzie godzin spędziłem...
   • avatar
    Konsole Rzondzom
    -2
    Kozacy II w 3D.
    • avatar
     bodziokrak
     0
     A gdzie zaginął KonsoleŻondzom?