Aplikacje mobilne

Movie Creator Beta - proste i szybkie edytowanie filmów na Windows Phone 8.1

przeczytasz w 1 min.

Wszystko odbywa się w 4 krokach, a mimo tego mówimy tutaj o całkiem rozbudowanej aplikacji.

Movie Creator Beta

Microsoft chwali się, iż każdego dnia Windows Phone wzbogaca się o około 500 nowych aplikacji. Trudno dokładnie przyglądać się każdej z nich, ale w przypadku tak ciekawych rozwiązań jak Movie Creator Beta warto się już chwilę zatrzymać.

Movie Creator BETA  to narzędzie, które przygotowane zostało do edycji materiałów wideo nagranych smartfonami oraz szybkiego i wygodnego dzielenia się nimi z przyjaciółmi. Twórcy zachwalają intuicyjny interfejs, który udało połączyć się z całkiem sporą funkcjonalnością.

Wśród największych zalet wymieniana jest tutaj nielimitowaną długość klipów, dużą ilość motywów wizualnych, które pomogą spersonalizować nagrania, a także niezwykle łatwe dzielenie się przygotowanymi materiałami. Co najważniejsze, wszystko odbywa się w 4 krokach.

"Tworzenie filmów nigdy nie było prostsze — teraz wystarczy telefon z Windows 8.1!  Movie Creator pozwala szybko i łatwo łączyć filmy, zdjęcia, muzykę, a nawet zdjęcia cinemagraph w stylowe filmy, które można wszędzie udostępniać. To proste! W czterech szybkich krokach wybierasz materiał, kompozycję (czyli styl Twojego filmu), dodajesz muzykę i napisy — potem trzeba tylko obejrzeć film."

Movie Creator Beta dostępne jest na smartfonach pracujących pod kontrolą systemu Windows Phone 8.1. Aplikacja jest darmowa.


Pobierz: 

Movie Creator Beta na Windows Phone 8.1

 

Rozmiar pliku: 164 MB

 


Źródło: windowsphone, thenextweb

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Artur-9
    2
    Oby tak dalej i kupię smartphone Microsoftu.