Mobile

MultiCloud: 200 GB dysk sieciowy dla posiadaczy produktów Prestigio

przeczytasz w 1 min.

Prestigio udostępnia użytkownikom smartfonów MultiPhone i tabletów MultiPad dostęp do chmurowego dysku o pojemności 200 GB.

Prestigio MultiCloud

Najpierw były dyski sieciowe o pojemności kilkuset MB. Potem pojawiły się takie rozwiązania jak Dropbox o pojemności 2 GB, a pojęcie chmury zaczęło coraz bardziej przybierać na znaczeniu. Z czasem 2GB urosło do 10 i więcej MB. Zależnie od tego z jakiego urządzenia korzystamy i z jakiego lojalnościowego programu chcemy skorzystać. Dysk o pojemności 50 GB oferuje mobilnym użytkownikom chmura Box, posiadacze smartfonów Samsunga mogą liczyć na dwa lata z Dropbox i sieciowym dyskiem 50 GB. W branżę chmurową inwestują również polscy przedsiębiorcy. W październiku wspominaliśmy o MantaBox, a teraz donosimy o Prestigio MultiCloud. Rozwiązanie to w pełni zasługuje na swoją nazwę, gdyż pojemność dysku sieciowego to aż 200 GB.

Nie jest to rekord, ale taką pojemność otrzymają, co prawda tylko na rok, za darmo użytkownicy sprzętu Prestigio. Dedykowana aplikacja, która umożliwi korzystanie z wirtualnego dysku i w pełni mobilny dostęp do danych przez Wi-Fi z dowolnego miejsca na świecie, dostępna jest od lutego dla posiadaczy smartfonów z serii MultiPhone i tabletów MultiPad.

Dostawcą usługi chmurowej jest SurDoc. Prestigio zapewnia 100% prywatność .

Dostęp do plików ma tylko użytkownik – żadna nieuprawniona osoba, haker przejmujący kontrolę nad serwerem, pracodawca czy nawet rządowa agenda nie ma możliwości dostania się do zasobów chmury. MultiCloud korzysta z nowatorskiej metody zabezpieczenia plików TruPrivacy™, która umożliwia użytkownikowi dostęp do zasobów bez konieczności posiadania klucza szyfrującego.

By uzyskać roczny dostęp do 200 GB wirtualnego dysku, należy zarejestrować się z poziomu aplikacji mobilnej, która jest zainstalowana na smartfonie i tablecie Prestigio, albo poprzez stronę prestigioplaza.com (należy wejść na zakładkę My Prestigio).

Źródło: Prestigio

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!