• benchmark.pl
 • Gry
 • Nadciąga nowy Vampire: The Masquerade - mamy pierwsze screeny
Gry

Nadciąga nowy Vampire: The Masquerade - mamy pierwsze screeny

przeczytasz w 1 min.

Plotki odnośnie nowej odsłony serii Vampire: The Masquerade pojawiają się już od dawna i wygląda na to, że nie były niczyim wymysłem.

Wprawdzie w zeszłym roku pojawił się Vampyr, ale wielu graczy sympatyzujących z grami przedstawiającymi losy wampirów właśnie może z sentymentem wspominać chociażby serie BloodRayne czy Vampire: The Masquerade. Wszystko wskazuje na to, że fani drugiej z wymienionych będą mieli powody do zadowolenia.

Plotki odnośnie nowej odsłony serii Vampire: The Masquerade pojawiają się już od dawna i wygląda na to, że nie były niczyim wymysłem. Paradox Interactive (to właśnie ta ekipa posiada obecnie prawa do omawianej marki) szykuje się do dużej zapowiedzi.

Podgrzewa w związku z nią atmosferę publikując za pośrednictwem portali społecznościowych coraz wymowniejsze materiały. Z zaprezentowanych screenów trudno o inne wnioski - nadciąga nowy Vampire: The Masquerade. Fani uniwersum po rzuceniu okiem na wspomniane screeny z pewnością przychylą się do takiej interpretacji.

Vampire: The Masquerade

Vampire: The Masquerade

Vampire: The Masquerade

Vampire: The Masquerade

Pojawiają się sugestie, iż może chodzić o remake Vampire: The Masquerade: Bloodlines, co wbrew pozorom wcale nie musiałoby oznaczać chłodniejszego przyjęcia niż zapowiedź zupełnie nowej gry.

Co najistotniejsze, wątpliwości zostaną rozwiane lada dzień. Oficjalna zapowiedź produkcji szykowanej przez Paradox Interactive będzie miała miejsce już 21 marca.

Źródło: dsogaming

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  tasioros
  4
  Jeśli okaże się, że to MMO, pojadę tam i poprzegryzam im tętnice.
  • avatar
   xbk123
   2
   Z chęcią bym zagrał w remake VTMB.
   • avatar
    Michał 06
    0
    Pocinało się w VTM redemption