• benchmark.pl
 • Gry
 • No Man’s Sky - posłuchaj muzyki (i przygotuj się na duży patch)
Gry

No Man’s Sky - posłuchaj muzyki (i przygotuj się na duży patch)

przeczytasz w 1 min.

Ścieżka dźwiękowa do gry No Man's Sky została udostępniona za darmo. To dobry sposób, by wejść w odpowiedni nastrój przed premierą.

Już jutro premiera gry No Man’s Sky – tytułu, który ma urzekać klimatem. Zadba o niego nie tylko oryginalna oprawa wizualna, ale także przyjemna dla ucha ścieżka dźwiękowa. Za jej przygotowanie odpowiada zespół 65daysofstatic. Na oficjalny soundtrack składa się 10 utworów – tworzą one album No Man’s Sky: Music for an Infinite Universe o długości 47:47 min. Dzięki życzliwości autorów możemy przesłuchać go za darmo – za pośrednictwem serwisu Spotify lub YouTube.

Gdy muzyka leci już w tle, mamy dla was nowe wieści od twórców. Otóż okazuje się, że już w dniu premiery do pobrania będzie sporych rozmiarów aktualizacja, oznaczona numerem 1.03. Jakie zmiany wprowadzi?

Ci, którzy mieli już okazję zagrać, skarżyli się na niezbyt długą rozgrywkę. Dzięki aktualizacji w dniu premiery galaktyki staną się nawet dziesięciokrotnie większe, a planety będą jeszcze bardziej zróżnicowane – tak przynajmniej zapowiada szef Hello Games, Sean Murray. Gracze będą mogli również znaleźć przyjaciół wśród obcych.

Na tej aktualizacji rozwój gry nie ma się skończyć. W kolejnych miesiącach pojawić ma się między innymi możliwość budowania własnych baz i olbrzymich pojazdów. 

Przypomnijmy na koniec – gra No Man’s Sky ukaże się 9 sierpnia na PlayStation 4 oraz 12 sierpnia na pecetach.

Źródło: PC Gamer, VG247

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Skaza
  3

  Dlaczego od razu nie wprowadzono tych elementów do gry?

  Nie dość, że cena absurdalnie wysoka, to pewnie jeszcze DLC pojawi się.

  • avatar
   figer
   1
   Poczekam na demo i jak mi się spodoba, to kupię.
   • avatar
    Marked
    1
    Kusi mocno aby polecieć do sklepu na premierę ale za dużo niewiadomych żeby dawać w ciemno 250 zł.Poczekam na więcej opinii i jakieś zniżki :)