Smartfony

Zdjęcie smartfona Nokia EOS czyli Lumii 1020

przeczytasz w 1 min.

Z informacji dotyczących specyfikacji warto odnotować to, że nowa Nokia oferować może aż 2 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej.

Nokia EOS smartfon zdjęcie

Już naprawdę niewiele czasu dzieli nad od prezentacji smartfona Nokia EOS, który to ma być jednym z najciekawszych urządzeń Nokii, jakie ta zaprezentuje w tym roku. Na chwilę przed oficjalną premierą pojawiły się w sieci nowe, ciekawe informacje.

Ostatecznie wciąż nie wiemy nawet, jak ostatecznie nazywać będzie się zapowiadane urządzenie. Najprawdopodobniej pojawi się jako Lumia 1020 lub Lumia 909, a niezależnie od tego jego cechą charakterystyczną będzie aparat o rozdzielczości 41 Mpix.

Być może poznaliśmy już także wygląd smartfona. Widoczne na wstępie newsa zdjęcie przedstawiać ma właśnie jego i całkiem możliwe, że jest ono autentyczne. Wcześniejsze przecieki sugerowały przecież dość podobnie wyglądające urządzenie.

Z informacji dotyczących specyfikacji warto odnotować jedynie to, że nowa Nokia oferować może aż 2 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, bez możliwości rozszerzenia jej przy pomocy kart pamięci. Pozostałe doniesienia zgadzają się z tymi wcześniejszymi, o których również pisaliśmy.

Czekamy na oficjalną prezentację smartfona (w czwartek) i rynkową premierę, która najprawdopodobniej będzie miała miejsce już 22 lipca.

Źródło: neowin

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Mulciber
  3
  Robienie telefonu-aparatu bez karty pamięci wedługnie, obcina jego funkcjonalność. Nie mówię o braku miejsca tylko np zostawienie komuś na szybko zrobionych zdjęć. Chyba że przepustowość wbudowanej pamięci pozwala na zgranie 30gb w minutę?

  Poza tym bardzo fajna sprawa
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Już wybrano nazwę Lumia 1020

   Witaj!

   Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
   Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

   Połącz konto już teraz.

   Zaloguj przez 1Login