Smartfony

Nokia zmienia barwy - smartfon z Androidem coraz bliżej

przeczytasz w 1 min.

Przy okazji Walentynek Finowie postanowili ujawnić swoje uczucia.

Nokia Facebook profil zielony

Nasilają się ostatnio doniesienia na temat Nokii, a właściwie tego, iż producent ten w najbliższej przyszłości wda się w romans z systemem Google Android. Wygląda na to, że coś naprawdę jest na rzeczy, ponieważ przy okazji Walentynek Finowie postanowili ujawnić swoje uczucia.

Profile Nokii na najpopularniejszych portalach społecznościowych (Facebook i Twitter) zmieniły dzisiaj szatę graficzną, a właściwie kolorystyczną. Królujące do tej pory barwy niebieskie zmienione zostały przez dość intensywną zieleń. Wprawdzie nie towarzyszyły temu dodatkowe wyjaśnienia, ale tak naprawdę nie są one chyba konieczne.

Wszyscy są zgodni, iż jest to przygotowywanie gruntu pod nadejście pierwszego smartfona z platformą kojarzoną z zielonym robotem. Przypomnijmy, że będzie nim Nokia Normandy/Nokia X, która najprawdopodobniej pojawi się już targach MWC 2014.

Nie można wykluczyć też tego, iż na tym się nie skończy, ponieważ na podstawie ostatnich doniesień sądzić można, że Nokia przypuści większy szturm na smartfony z Androidem. Sytuacja wyjaśnić powinna się w najbliższych tygodniach.

Źródło: phonearena

Komentarze

32
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sony75.
  7
  A to nie jest tak, ze zmienił się kolor logo na zielony bo microsoft właśnie takiego używa w swoich usługach, xboxie itd? Może trochę logiki.
  • avatar
   Atak-Snajpera
   3
   za 720 zl masz goclever insignia 5. poczytaj recki a przekonasz sie ze nic nie muli.
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    A ja myślałem ,że nokie kupił Bill Gates
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     No, to może wypuszczą coś z Tizenem, lub FireFox-em - Jeśli telefon będzie miał dobre parametry, może być super. Inna opcja to taka, że będzie dało się wypieprzyć androida i wgrać tam jakiś normalny OS.
     • avatar
      szynszyl1337
      -1
      Wystarczy mi SGS 4, którego kupiłem i miałem go przez 2 miesiące po czym otwierając przeglądarkę widziałem znaczne opóźnienia oraz czasem podczas przeglądania ustawień można było zauważyć spowolnienie animacji (apikacje które posiadałem: astro manager, task kiler oraz kilka gier, które nie miały procesów działających w tle)
      • avatar
       Konto usunięte
       -2
       super!! nokia skopiuje wraz z dogadaniem się z Twórcami aplikacji google play na swoje serwery i .... i nie wiem co dalej ale zapowiada sie dobrze...
       • avatar
        szynszyl1337
        -2
        Moim zdaniem kupowanie tanich smartfonów z androidem nie ma sensu ze względu na przycięcia, wolne działanie systemu oraz dużą podatność na wirusy dla zwykłego użytkownika, chociaż nawet high endy czasem nie radzą sobie z androidem w 100%
        • avatar
         TruGeek
         -3
         Jak dla mnie oni chcą na siłę wcisnąć słaby telefon z andkiem , żeby pokazać wyższość WP jeżeli chodzi o płynność . Postawią nokie z andkiem i lumie 520 i pokażą patrzcie lumia działa płynnie a android bee.
         • avatar
          Damian Szymański
          -5
          Jeszcze się okaże, że Finowie pójdą po rozum do głowy tuż przed deadline uciekną Microsoftowi "sprzed ołtarza" :D
          • avatar
           Konto usunięte
           0
           Podobno ten telefon ma być bez certyfikatui google czyli bez dostępu do Play Store - tak jak Amazon Kindle.
           • avatar
            Konto usunięte
            0
            Jak spitolą Androida tak jak Vistę to uduszę!