Smartfony

Nowa aktualizacja dla Huawei Mate 9

przeczytasz w 1 min.

Kilka poprawek, dzięki którym korzystanie z Huawei Mate 9 powinno być jeszcze przyjemniejsze.

Huawei wypuściło nową aktualizację oprogramowania dla jednego ze swoich ostatnich smartfonów - Mate 9. Czego można się po tej łatce spodziewać?

Model ten pojawił się na rynku z preinstalowanym systemem Google Android 7.0 (+ nakładka EMUI 5.0), w związku z czym w tej kwestii producent obecnie wiele zmieniać nie może. Za jakiś czas pojawi się pewnie wersja z numerkiem 7.1, a póki co przygotowano kilka poprawek.

Usprawnienia optymalizacji obniżyć mają zużycie energii, skorygowano nieco sterowanie odtwarzaczami muzycznymi na ekranie blokady oraz dodano poprawki bezpieczeństwa. Producent zapewnia też o wyeliminowaniu problemu ze słabą wrażliwością na nacisk w wybranych grach.

Huawei Mate 9 aktualizacjaHuawei Mate 9 aktualizacja zmiany

Huawei Mate 9 aktualizacja menuHuawei Mate 9 Android N

Dodajmy, że jeśli nie było Wam do tej pory z Huawei Mate 9 po drodze to być może zainteresuje Was nasza recenzja tego smartfona. Nie ukrywamy, że zrobił na nas bardzo dobre wrażenie.

Źródło: inf. własna, softpedia

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    TruePerson
    1
    Szczerze? To nie wiem po co ten news... Trochę na siłę. Dlaczego jest o jakiejś "drobnej" aktualizacji? Równie dobrze możecie wstawiać newsy, bo wchodzą drobne aktualizacje do Samsunga, LG, Sony etc... Rozumiem jeśli to byłaby jakaś duża aktualizacja, która wprowadza mnóstwo nowych rzeczy, ewentualnie w pełni nową wersja systemu, a tak to po co?