Smartfony

Nowe smartfony Honor tylko z wyświetlaczami 18:9?

przeczytasz w 1 min.

Roland Quandt‏ sugeruje, iż Honor będzie pierwszym producentem stawiającym już tylko na wyświetlacze 18:9. Czy tak odważna inwestycja w popularny obecnie trend to dobry krok?

W ostatnim czasie bardzo szybko przybywa smartfonów z wyświetlaczami o proporcjach 18:9. Trend ten może się nie tylko utrzymywać, ale nawet przybierać na sile, do czego najnowsze doniesienia idealnie pasują.

Roland Quandt‏ sugeruje, iż Honor będzie pierwszym producentem stawiającym już tylko na wyświetlacze 18:9. Informacje takie uzyskać miał od niemieckiego oddziału Honor. I chociaż wypada poczekać na ich potwierdzenie, Roland Quandt‏ uchodzi za wiarygodne źródło, nie musi podbijać sobie popularności chwytliwymi newsami.

Honor 18:9

Nie jest to zresztą szczególnie zaskakujące z uwagi na ostatnie działania tego producenta. Mocno postawił on na nowy trend, tylko w ostatnim czasie na naszym rynku pojawiły się modele Honor 9 Lite oraz Honor 7X z omawianymi wyświetlaczami, ten drugi zanotował świetny debiut w Azji.

Pytanie, czy nie jest to chwilowy „szał” na punkcie nowości. Całkowita rezygnacja z klasycznych proporcji 16:9 może okazać się za jakiś czas kłopotliwa. Klient lubi mieć wybór.

Źródło: Roland Quandt‏

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    jacy4
    1
    Mam nadzieje że ruszy coś w kwestii wielkości ekranów, bo samsungowe 6 i 6.3 cala to już troche przegięcie. Jak zaczną robić telefony 5-5.5 cala z takimi ramkami to będę szczęśliwy.