• benchmark.pl
 • Gry
 • Nowy materiał z Mass Effect: Andromeda to swoiste pożegnanie dotychczasowych bohaterów
Gry

Nowy materiał z Mass Effect: Andromeda to swoiste pożegnanie dotychczasowych bohaterów

przeczytasz w 1 min.

Pora przygotować się na nadejście nowych postaci.

Mass Effect: Andromeda

Przypuszczano, że z okazji tegorocznego Dnia N7 opublikowane zostaną nowe informacje bądź materiały wideo dotyczące Mass Effect Andromeda. Tak też się stało, chociaż niektórzy spodziewali się zapewne czegoś więcej.

Twórcy pochwalili się wprawdzie nowym zwiastunem gry, ale nie liczcie na to, że można zobaczyć na nim chociażby kilka sekund rozgrywki. Całości nie wypada interpretować inaczej niż jako pożegnanie dotychczasowych bohaterów. W Mass Effect: Andromeda pojawić mają się nieznane wcześniej postacie, z nowym głównym bohaterem/bohaterką na czele. Wypadało zatem z honorami pożegnać tych, których gracze bardzo polubili.

„Jesteśmy podróżnikami. Ciągle przemy naprzód i oglądamy się za siebie. Samotni i zjednoczeni. Nie mamy wyboru, musimy próbować. Przez naszą niezaspokojoną ciekawość. Przez strach przed tym, co się wydarzy, kiedy nie spróbujemy. Ty jesteś naszym odkrywcą. Pożegnamy się, a ty po raz ostatni spojrzysz za siebie wiedząc, że gdziekolwiek się udasz, my będziemy przy tobie. Komandor Shepard odmeldowuje się.”


Mass Effect: Andromeda przygotowywany jest z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One. Dokładna data premiery gry nie jest jeszcze znana.

Źródło: youtube - eapolska

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rasiaknorris1
  1
  Córka sheparda? Jakaś z romansu :)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   w międzyczasie mam nadzieje że zrobią remaster
   • avatar
    AlphaGUnit
    0
    Nie obraziłbym się gdyby chociaż na chwilę pojawiły się niektóre postacie z poprzednich części :)