Obudowy

NZXT: Obudowa Hades

Szymon | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Szymon
3 komentarze Dyskutuj z nami

Znany producent obudów wprowadził konstrukcję, która z pewnością przypadnie do gustu graczom i pasjonatom estetycznych rozwiązań. Obudowa jest w pełni przygotowana na obsługę chłodzenia wodnego.

Obudowa nazywa się Hades i należy do serii Crafted. Jak podaje producent, konstrukcję wyposażono w wentylatory o średnicy 200 mm (przód, podświetlany na czerwono), 120 mm z tyłu oraz jeden 140 mm zamontowany pod "sufitem". W obudowie znajdzie się miejsce dla chłodnicy oraz specjalne otwory do zamontowania przewodów do chłodzenia wodnego.

NZXT Hades ma w sumie aż dziewięć zatok 5,25 cala, cztery wewnętrzne na napędy lub urządzenia w formacie 3,5 cala - dyski HDD, SSD. Producent deklaruje, ze w obudowie zmieszczą się karty graficzne o maksymalnej długości do 30 cm.

Wymiary  Hades wynoszą: 200 x 430 x 501 mm, a jego waga to niecałe 7 kg. Cała obudowa jest wykonana z czarnej stali lakierowanej za wyjątkiem panelu przedniego, który jest wykonana z tworzywa sztucznego.

Cena obudowy ma wahać się w okolicach 70 Euro.

 

 

Źródło: fudzilla.com, NZXT

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Ładna.
 • avatar
  Konto usunięte
  Brzydal to to nie jest, fakt...ale nie znoszę jak buda ma drzwiczki. Dla mnie to strata czasu tak jak wolno otwierająca się szuflada w napędzie optycznym. Najpierw wygoda a dopiero potem wygląd.
 • avatar
  Konto usunięte
  Mają dobrej jakości materiały i dobre wykończenia w porównaniu z moim NZXT Apollem - taka sobie :D