Ciekawostki

Obcy: Przymierze na konkretnym zwiastunie

przeczytasz w 1 min.

Nowy zwiastun nie uchyla rąbka tajemnicy, lecz jasno pokazuje, czego będzie można się spodziewać podczas seansu filmowego Obcy: Przymierze.

Po krótkiej zapowiedzi wideoprzedstawieniu załogi statku twórcy filmu Obcy: Przymierze wreszcie częstują nas konkretnym zwiastunem, który nie ma już w sobie niczego z tamtej subtelności – można wręcz zaryzykować stwierdzenie, że jest to cały film skondensowany w dwuminutowym klipie.

Jeśli wszelkiego rodzaju spoilery są dla was nie do przyjęcia, lepiej odpuśćcie sobie ten zwiastun. Jeżeli jednak nie macie z tym problemów, to rzućcie okiem. Klip pozwala przyjrzeć się nieprzyjaznemu światu, poczuć klimat (dość typowy zresztą dla filmów Ridleya Scotta), a także zobaczyć w akcji najnowszą wersję ksenomorfa:

Wygląda na to, że Scott postarał się tym razem połączyć najważniejsze cechy wcześniejszych filmów z głównej serii Obcego ze świeżością zaserwowaną w Prometeuszu. Czy będzie to przyjemna mieszanka okaże się w maju, kiedy to film z Michaelem Fassbenderem, Katherine Waterson, Jamesem Franco i Noomi Rapace w rolach głównych trafi do kin.

Źródło: The Verge

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  "In the name of science, I will put my face in it!"
  • avatar
   Konto usunięte
   4
   "Wygląda na to, że Scott postarał się tym razem połączyć najważniejsze cechy wcześniejszych filmów z głównej serii Obcego ze świeżością zaserwowaną w Prometeuszu."

   To ja za taką świeżość dziękuję, wolałbym klimat sprzed lat Obcego.
   • avatar
    Author
    0
    Ciekawe czy ta świeżość będzie polegała na parze gejów z dzieckiem :)

    bo jesli tak to ja dziękuje wole obejrzeć kolejny raz Obcego - pasażera