Gry

Oficjalna książka o świecie Cyberpunk 2077 już w przedsprzedaży

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
12 komentarzy Dyskutuj z nami

Zamówiliście Cyberpunk 2077? Poza samą grą już teraz pojawia się sporo dodatków z nią związanych. Właśnie rusza przedsprzedaż poradnika, który może stanowić bardzo łakomy kąsek dla fanów.

Przewodnik po świecie Cyberpunk 2077 pozwoli poznać zakątki Night City

W zeszłym miesiącu pisaliśmy, iż do sklepów trafił kolekcjonerski poradnik Cyberpunk 2077. Teraz natomiast rusza przedsprzedaż oficjalnej książki o świecie gry, a więc jak kto woli przewodnika. Dzięki niemu można będzie bliżej poznać Night City, centrum akcji Cyberpunk 2077.

W tym przypadku należy spodziewać się nie opisów zadań czy poszczególnych elementów wyposażenia, ale książki, która zawiera informacje o historii, postaciach i innym co w świecie Cyberpunk 2077 najważniejsze. To książka przygotowana na wzór przewodników turystycznych po istniejących w naszej rzeczywistości miejscach, 200 stron (oczywiście w języku polskim) w twardej oprawie.

„Cyberpunk 2077. Jedyna oficjalna książka o świecie gry Cyberpunk 2077”, bo tak brzmi pełen tytuł, można zamawiać już w przedsprzedaży w wybranych sklepach. Cena polskiego wydania jest niższa niż zachodniego, wynosi 69,99 złotych. Jest jednak szansa, że uda się upolować tę pozycję taniej.

Cyberpunk 2077 przewodnik

Przedsprzedaż Cyberpunk 2077 z bonusami

Jednocześnie polski wydawca Cyberpunk 2077, firma Cenega, przypomina o przedsprzedaży gry, w ramach której można zgarnąć ciekawe bonusy. W szczegółach przedstawialiśmy tę ofertę już wcześniej. Daje ona możliwość zdobycia wyjątkowych steelbooków oraz plakatu lub breloka. Wzory steelbooków zależą od tego, w jakim sklepie dokona się zakupu.

Premiera Cyberpunk 2077 planowana jest na 17 września. Gra zmierza na PC oraz Xbox One i PlayStation 4. Z czasem pojawi się też na Xbox Series X i (prawdopodobnie, bo jeszcze tego nie potwierdzono) PlayStation 5.

Źródło: Cenega

Warto zobaczyć również:

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  figer
  Jest nakręcany taki hype na tę grę... Oby wytrzymała pokładane w niej nadzieje.
  Ja się wstrzymuję z zakupem z czystej przekory. Liczę, że grywalność będzie na poziomie RDR2 albo GTA5, ale poczekam na pierwsze niezależne recenzje. Nie ucieknie mi. I tak gry CDPR kupuję zawsze w GOGu, aby trafiło do nich 100% moich pieniędzy.
  7
 • avatar
  kitamo
  Oto jak cyberpunk rozmienia się na drobne.
  Mi juz caly ten hajp grą miną bo sie po prostu znudzila zanim wyszla.
  3
 • avatar
  Warmonger
  Odcicnanie kuponów od gry, która jeszcze się nie ukazała. Mam alergię na takie marketingowe sztuczki.
  2
 • avatar
  myszka91
  Niską cenę nam dali, bo na zachodzie to samo wydanie kosztuje ponad 150 zł.
  1
 • avatar
  bankaigoku
  Mogą sobie pomarzyć. Nie zapomnę ich tweeta w ostatnim czasie, aż do momentu w którym przyjdzie im honor się do niego ustosunkować. Jak nie, to niech zapomną o mojej gotówce.
  1
 • avatar
  SoulRak3r
  Pamiętam gdy jako dzieciak czytywałem instrukcje gier przed graniem. Wtedy ochota na zagranie była jeszcze większa ;) tak więc uwaga drogie rybki bo w naszym stawie już wiele haczyków zarzuconych. Ale w sumie co ja się będę oszukiwał. Przecież ta gra to must have dla każdego polskiego gracza :)
  1
 • avatar
  SadSam
  Przedsprzedaz
  -1
 • avatar
  kamishi
  Poszperam w Empiku.
  -1