Smartfony

OnePlus 3 i OnePlus 3T otrzymają Androida O i na tym (prawie) koniec

przeczytasz w 1 min.

Producent podtrzymuje wcześniejsze deklaracje. Android O dla OnePlus 3 i OnePlus 3T jeszcze w tym roku.

Smartfony OnePlus 3 i OnePlus 3T to świetne przykłady dobrej relacji ceny do możliwości. Nic dziwnego, że obydwa modele znalazły wielu użytkowników. Zapewne cieszy ich fakt, że urządzenia wciąż są wspierane i jeszcze przez pewien czas się to nie zmieni.

Nie tak dawno potwierdzono, że Android O dla OnePlus 3 i OnePlus 3T wydany zostanie jeszcze w tym roku. Deklaracje pozostają aktualne, producent nadal nie może podać jednak bliższego terminu. Zdradził za to, że będzie to ostatnia z dużych aktualizacji.

„Android O będzie ostatnią wersją Androida, którą wydamy dla OnePlus 3 i OnePlus 3T. W przyszłości będziemy jednak kontynuować wydawanie poprawek zabezpieczeń, zaoferujemy też wsparcie dla aktualizacji poszczególnych aplikacji.”

Android O

Zaskoczeni? Jasne stawianie sprawy przez producenta sprawia, że użytkownicy już teraz mają jasną sytuację. Premiery OnePlus 3 i OnePlus 3T dzieliło tylko kilka miesięcy, smartfony otrzymać miały jednakowe wsparcie.

Źródło: oneplus

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Marucins
  3
  Obecnie z OnePlus sytuacja jest o tyle dobra że telefony otwarte są na ROMy.
  Nie mówię tutaj o cotygodniowym modowaniu a o wgraniu np. Androida 9 z nieoficjalnego źródła i będzie to działało świetnie. Szczególnie że OP3/OP3T jest bardzo udanym modelem.
  • avatar
   ivant
   1
   A gdzie to kurna kupić w Polsce?
   • avatar
    rafal.x5
    0
    Dodam, że kupując z oficjalnej strony telefon nie jest wysyłany z Chin tylko albo z Polski albo z Niemiec.
    Sam mam kupiony OnePlus 3t z oficjalnej strony za 439 dolarów i czekałem 2 dni (al ja zaznaczyłem opcję express bo myślałem, że wyślą o z chin)