Mobile

OnePlus szykuje event w Paryżu

przeczytasz w 1 min.

Już 19 września zobaczymy kolejne urządzenie z logo OnePlus. Najpewniej będzie to jednak znana już konstrukcja w nowych szatach.

OnePlus nie prezentuje nowych produktów z taką częstotliwością, z jaką robi to większość innych producentów. Drobną niespodziankę stanowić mogą w związku z tym najnowsze informacje.

Okazuje się bowiem, że producent jeszcze w tym miesiącu zorganizuje konferencję, na której pochwalić ma się tajemniczą na ten moment nowością. Impreza odbędzie się 19 września w Paryżu.

Wybór tego akurat miasta nie jest przypadkowy, udział w konferencji brać ma Jean-Charles de Castelbajac. Nie kojarzycie nazwiska? To słynny (podobno, bo też średnio się w tej kwestii orientujemy) francuski projektant mody.

mOnePlus event

Czego oczekiwać? Zapewne urządzenia, ale nie nowego, a już znanego i podanego w nowych szatach. Najbardziej prawdopodobny scenariusz to limitowa edycja smartfona OnePlus 5.

Warto przypomnieć sobie, że chiński producent w przeszłości zdecydował się już na podobny krok. Swojego czasu na rynku pojawił się przecież OnePlus 3T colette edition.

Źródło: techadvisor, OnePlus

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Marucins
    0
    Lepiej niech ogarniają Androida 8.0 a nie cwaniakują nad wyciągnięciem kasy.