Aplikacje mobilne

OXYCOM OXYDesktop uruchomi aplikacje Windows na smartfonach i tabletach

przeczytasz w 1 min.

Bardzo ciekawy projekt

Firma OXYCOM stworzyła aplikację OXYDesktop, która pozwala na uruchamianie programów znanych z systemu Windows na smartfonach i tabletach pracujących pod kontrolą Google Android oraz Apple iOS.

Po zainstalowaniu OXYDesktop na wybranym urządzeniu otrzymujemy dostęp do aplikacji znajdujących się w usłudze OXY24. Jest to nic innego, jak coraz popularniejsza ostatnio chmura obliczeniowa. Nie trzeba zatem tracić czasu na instalację, a opłaty uiszczane będą za realny czas spędzony w danej aplikacji (w formie abonamentu, lub "od godziny"). Warto dodać, iż cały proces wykonywać będzie można również na komputerze PC.

OXYDesktop aplikacja programy system Windows Android iOS

Wróćmy jednak do urządzeń przenośnych, bo to głównie ich właścicieli interesować będzie wspomniana aplikacja. Da ona bowiem możliwość wygodnego korzystania z wielu niedostępnych do tej pory programów. Mowa tutaj między innymi o MS Office 2010 czy innych, bardziej profesjonalnych pakietach, choćby ArCADia-IntelliCAD.

Poza tym, każdy otrzyma do 750 MB przestrzeni dyskowej na swoje dane. Dzięki temu użytkownik w dowolnym miejscu i czasie będzie miał do nich dostęp.

OXYDesktop aplikacja smartfon tablet

Program OXYDesktop jest obecnie dostępny jedynie dla zarejestrowanych użytkowników usługi OXY24. Niedługo powinien pojawić się jednak także Google Play oraz Apple iTunes - choć już teraz można pobrać z nich aplikację Citrix Receiver i skonfigurować ją tak, by wygodnie korzystać z zasobów OXY24.

Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie firmy.
 

Więcej o aplikacjach na smartfony i tablety:

Źródło: inf. prasowa, Oxycom

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Kto normalny będzie płacił za to abonament ?
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Zobaczymy jak będzie z działaniem.
   • avatar
    tanakov
    0
    120 zł/miesieiecznie za office to przesada ale gdyby dało się np zapuścić z telefonu render ;) why not czas to pieniądz
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     fajna opcja ale abonament to przesada....


     w końcu może doda trochę więcej produktywności do tabletów
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Wygląda na to, że uruchomili usługę również w opcji prepaid bez zobowiązań: "...płacąc tylko za realny czas pracy z narzędziem (np. w modelu abonamentowym lub za godzinę)." link: http://oxycom.pl/home/dla-firmy/oxy24/czym-jest-oxy24/