Telefony

Palm Pre zmierza do Europy

przeczytasz w 1 min.

Do świąt Bożego Narodzenia smartphone Palm Pre będzie dostępny w Niemczech, Hiszpanii, Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Operator O2 zatroszczy się o dostawy Pre'a do trzech państw, podczas gdy Movistar zadba o dostępność telefonu w Hiszpanii.

Nowość Palma będzie droga. Nie możemy liczyć na równowartość cen podawanych w dolarach - w każdym kraju Pre ma być nieco droższy.

Co warte wzmianki, operator O2 wywalczył Palma Pre na wyłączność w Wielkiej Brytanii. Może więc liczyć na spore zainteresowanie Brytyjczyków, którzy bez wątpienia polubili już iPhone'a (Pre jest jego konkurentem).


Palm Pre (Fot. TG Daily.com)

Przypominamy że Pre pracuje z autorskim systemem operacyjnym WebOS, ma 3,1-calowy ekran dotykowy i wysuwaną klawiaturę. Nie brakuje też 8-gigabajtowej wewnętrznej pamięci i modułu cyfrowego o rozdzielczości 3 mln pikseli.

Jak dotąd nie podano cen, które będą obowiązywać w poszczególnych krajach. Wiadomo jedynie, że nie można liczyć na ekwiwalent ze Stanów Zjednoczonych.

Źródło: Inf. własna

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Dla mnie to tylko jakiś gadget do lansu, kosztuje 3000zł, a nic pożytecznego nie posiada.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Szczerze bardziej bym się skupił za N96 albo N95 niż za tym czymś
   • avatar
    szawel
    0
    Żaden w w/w nie ma nic co by czyniło go godnym zakupu. Do tego N95 to totalny szmelc. Wykonanie na poziomie jajka niespodzianki. Jak większość kombajnów z resztą.
    • avatar
     assistant
     0
     Eee to już nie PalmOS? Przecież to bardzo stabilny system. Mam w telefonie wersję PalmOSa 5.4 niewiem czy nowsza jest :P ale mogliby go odświeżyć.