Gry komputerowe

PC Gamer i AMD zapowiadają konferencję PC Gaming Show

przeczytasz w 1 min.

Podczas konferencji poznamy nie tylko ludzi, ale też gry i technologie odpowiedzialne za tzw. złotą erę gier PC.

W przyszłym tygodniu, w dniach 14 – 19 czerwca odbędą się targi E3, na których powinniśmy się spodziewać zapowiedzi i prezentacji nowych gier. Z kolei 13 czerwca, a więc jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem targów, odbędzie się konferencja PC Gaming Show zorganizowana przez serwis PC Gamer i firmę AMD - wydarzenie to pozwoli przedstawić ludzi, gry i technologię, które stoją za tym, co naszym zdaniem jest obecnie złotą erą grania na PC.

Organizatorzy jeszcze nie ujawnili czego dokładnie możemy się spodziewać, ale na konferencji pojawią się przedstawiciele takich firm jak: Bohemia Interactive, Relic Entertainment / SEGA, Studio Wildcard, TaleWorlds Entertainment, Torn Banner Studios oraz Tripwire Interactive.

Ponadto wg zapowiedzi na scenie pojawią się też przedstawiciele AMD, którzy podzielą się nowymi informacjami o nadchodzących produktach i technologiach – być może ujawnią oni nowe informacje o procesorach „Summit Ridge” i APU „Bristol Ridge” lub kartach graficznych Radeon 400 „Polaris”.

Konferencja odbędzie się w najbliższy poniedziałek i będzie transmitowana na żywo na kanale PC Gamer w serwisie Twitch. Plan imprezy przedstawia się następująco:

 • 10:30 (19:30 w Polsce) – otwarcie drzwi
 • 11:00 (20:00 w Polsce) – PreShow i początek transmisji
 • 11:30 (20:30 w Polsce) – PC Gaming Show
 • 13:00 (22:00 w Polsce) – zakończenie

Źródło: AMD, PC Gamer

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Nad jezioro jedźcie.
  • avatar
   ohoho
   1
   Dawać nam Radki do sklepów, a nie jakieś konferencje.
   • avatar
    ALEKS_D_RAVEN
    -1
    Ciekawi mnie co tam będą robić twórcy warframe`a?