Smartfony

Pierwsze informacje na temat Huawei Mate 9

przeczytasz w 1 min.

O Huawei Mate 9 nie wiemy jeszcze wiele, ale ujawnione informacje zwiastują optymistyczne zmiany względem poprzednika.

Oferta Huawei bardzo szybko poszerza się o kolejne ciekawe smartfony. Bardzo dobrą opinię mają największe modele z linii Mate i nic dziwnego, że również w tym roku pojawi się kolejny jej przedstawiciel - Mate 9.

Z azjatyckich źródeł docierają do nas właśnie pierwsze informacje na temat tego, co miałby on do zaoferowania. Nie można wprawdzie mówić o większej liczbie szczegółów, ale to co ujawniono zwiastuje bardzo optymistyczny scenariusz.

Mate 9 może zostać bowiem wyposażony w niezapowiedziany jeszcze, ośmiordzeniowy najpewniej procesor Kirin 960. Specyfikacja urządzenia obejmować ma również kamerę 20 Mpix. Nie jest jasne czy będzie to moduł podwójny, tak jak w Huawei P9, ale i bez tego względem poprzednika pojawiłby się progres.

A to akurat w tym kontekście może mieć spore znacznie. Testowaliśmy swojego czasu Mate 8 i okazał się on propozycją bardzo udaną. Jeśli można było mu cokolwiek zarzucić to była to właśnie nieco rozczarowująca kamera.

Można przypuszczać, że kolejne tygodnie przynosić będą większą liczbę doniesień na temat Huawei Mate 9. Na samą premierę trochę jeszcze zapewne poczekamy.

Źródło: Huawei, gsmarena

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    adivxv5
    0
    Chińskie marki powinny jeszcze dopracować kamery i wówczas się zacznie regulacja przewartościowanego rynku.