Gry

Pierwsze spojrzenie na tryb PvP w Ghost Recon: Wildlands

przeczytasz w 1 min.

Nowa formuła zabawy w Ghost Recon: Wildlands to zespołowy deathmatch 4 vs 4. Trafi do gry w ramach jednej z aktualizacji.

Ubisoft stara się systematycznie wzbogacać Ghost Recon: Wildlands o kolejne nowości. Obecnie pracuje między innymi nad trybem PvP, na który możemy teraz po raz pierwszy spojrzeć.

Wedle zapowiedzi trafi on do gry wraz z jedną z aktualizacji, ale trzeba poczekać na to najprawdopodobniej do jesieni. Warto jednak dodać, że nowy tryb można będzie sprawdzić w beta testach i one odbędą się oczywiście wcześniej - latem, a bliższe informacje pojawić powinny się za jakiś czas.

Już teraz pokazany został jednak materiał wideo, za pośrednictwem którego twórcy opowiadają o najważniejszych założeniach zabawy, na jaką należy się tutaj nastawiać.

„Duchy, przygotujcie się, aby wziąć udział w trybie kooperacji. Ghost War to zespołowy deathmatch 4 vs 4, gdzie 2 zespoły wyspecjalizowanych wojowników walczą w otwartym środowisku.”


Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  blebleble
  5
  Taka grafika tylko na PC.
  • avatar
   SirMichael
   1
   Ubi ma dziwną taktykę, wypuszcza grę a potem dodaje do niej ciekawe tryby. Sprawiają wrażenie jakby robili to bo inne ich produkcje słabo się sprzedały, albo po prostu na początku chcieli zobaczyć jak to się sprzeda, żeby nie przeinwestować.
   • avatar
    -AKATSUKI-
    0
    No raczej konsole se moga pomazyc, zwlaszcza PS4 pro, bo tam to downgrade w kazdej grze
    • avatar
     owatanka
     -1
     I czym to sie rozni od calej masy innych strzelanek juz istniejacych na rynku? bo chyba w kazdej strzelance jest tryb multi tutaj reklamowany jako pvp...