Gry komputerowe

Planet Zoo kusi kolejnym zwiastunem, a twórcy zapowiadają beta testy

przeczytasz w 1 min.

Lato to wedle obiegowej opinii najlepsza pora na odwiedziny zoo. Studio Frontier Developments przekonuje, że w tym roku ciekawiej będzie jesienią i zimą, za sprawą Planet Zoo.

Nie da się ukryć, że Planet Zoo od pierwszych zapowiedzi jawi się jako bardzo interesująca produkcja dla sympatyków strategii oraz dzikich zwierząt. Prace muszą postępować zgodnie z planami, ponieważ twórcy nie tylko dzielą się nowymi materiałami wideo, ale jednocześnie zapowiadają, kiedy po raz pierwszy zaproszą graczy do zabawy.

Planet Zoo beta testy

Najbardziej zainteresowani Planet Zoo zapewne chętnie wzięliby udział w beta testach. Okazja do tego nadarzy się w dniach 24 września - 8 października, a więc czasu na przyjrzenie się rozgrywce będzie sporo. Beta testy będą miały jednak charakter zamknięty, a dostęp do nich, jak łatwo się domyślić, otrzymają gracze zamawiający grę w przedsprzedaży (w wersji Deluxe Edition).

Przy okazji warto dodać, że w przypadku zdecydowania się na taki krok można będzie cieszyć się też kilkoma innymi elementami. Premierę gry zaplanowano na 5 listopada.

Planet Zoo Deluxe Edition

Planet Zoo Gamescom 2019

Do zakupu gry w przedsprzedaży zachęcać ma także najnowszy zwiastun, za pośrednictwem którego gra jest promowana podczas targów Gamescom 2019. Największe wrażenie, nie pierwszy raz zresztą, robią tutaj zwierzęta i detale, o które zadbali twórcy.

Podczas projektowania i rozbudowywania własnego zoo trzeba będzie postarać się nie tylko o nabycie zwierząt i wybiegi, ale również o ich odpowiednie dokarmianie i dbanie o indywidualne potrzeby. Oczywiście uwzględniając w tym finanse oraz zadowolenie zwiedzających. Sporo o rozgrywce mówi drugi z materiałów przygotowanych na Gamescom 2019.

Źródło: Planet Zoo

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  PawelQ
  0
  Kowalski, Analysis .. :)
  • avatar
   Marucins
   0
   Biedne zwierzaczki :(