Mobile

Radzimir Dębski twarzą kampanii promującej Play Next

przeczytasz w 2 min.

Wedle operatora to oferta łącząca tradycyjne usługi telekomunikacyjne z nowoczesną formą, której celem jest zapewnienie dużej swobody użytkowania.

Play NEXT to połączenie tradycji z nowoczesnością. Właśnie dlatego jej twarzą został JIMEK, czyli Radzimir Dębski. Poznajcie bliżej ofertę i promującego ją artystę.

Na szersze wody JIMEK wypłynął wygrywając w 2012 roku konkurs na remiks piosenki Beyoncé. Udało mu się wtedy pokonać blisko 3000 uczestników z całego świata, a konkursowa kompozycja trafiła na płytę, która sprzedała się w kilku milionach kopii. Artysta znany jest z przełamywania kanonów muzycznych i tworzenia świeżych, niespotykanych dotąd utworów. Lubi łączyć klasyczne sposoby wykonywania muzyki z nowoczesnymi brzmieniami i gatunkami.

Przygotowując Play NEXT postawiono na podobną filozofię. Wedle operatora to oferta łącząca tradycyjne usługi telekomunikacyjne z nowoczesną formą, której celem jest zapewnienie dużej swobody użytkowania. Oferta została przygotowana przede wszystkim dla osób, które wymagają prostoty działania, przejrzystych warunków, minimum formalności oraz jak największej oszczędności czasu.

„Kiedy dowiedziałem się, że istnieje coś, co nazywa się Play NEXT, to już się uśmiechnąłem. Potem dowiedziałem się, że zostało to stworzone dla ludzi, dla których najważniejsza jest wolność wyboru, brak zobowiązań, bogactwo opcji. W tej samej chwili ten kawałek w mojej głowie jakby... skomponował się sam. Wiedziałem że chcę zabrać słuchacza w podróż po światach muzycznych, zrobić przeciąg, zrobić paręnaście kawałków w jednym kawałku, coś co wciąga przy każdym kolejnym przesłuchaniu.  Także niezły kosmos, wszyscy przecierali oczy ze zdziwienia, bo nie ma takiej muzyki gdzie te wszystkie rzeczy występują obok siebie. I to co dla mnie jest tym co definiuje współczesny świat - wszystkie te kawałki, każdy z innego świata, na koniec zsamplowałem i zmiksowalem na telefonie. Pod jednym przyciskiem miałem nagle kilkanaście, parędziesiąt instrumentów i mogłem zrobić z nimi wszystko i miksowalem je razem jak mozaikę.” - JIMEK


W ramach Play NEXT użytkownik może cieszyć się z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów oraz 50 GB Internetu, a także pakietem usług do wykorzystania w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Miesięczna opłata wynosi 45 złotych, a zarządzanie odbywa się z poziomu aplikacji - bez infolinii oraz wizyt w salonach.

Oferta działa w oparciu o model subskrypcyjny. Nie wymaga od użytkownika żadnych zobowiązań, można ją aktywować w dowolnym momencie bez podpisywania umowy i zrezygnować w każdej chwili. Do skorzystania z niej wymagane jest jedynie dodanie karty płatniczej, z której co miesiąc automatycznie będą pobierane środki, dzięki czemu nie trzeba pamiętać o okresowych opłatach i przelewach.

Źródło: Play

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  PITUCH3
  2
  Who's that girl .... :/
  • avatar
   Konto usunięte
   -3
   Nie znam człowieka. Co ma maskotka operatora telefonicznego do portalu o sprzęcie? Taki artykuł bardziej pasuje do Pudelka.
   • avatar
    dariosata
    -6
    Hajs mu sie konczy nikt go nie chce juz sluchac wiec kolo mu sie ratowac wystepujac w reklamie!
    • avatar
     Po1nter
     0
     W sumie oferta fajna, ja z doświadczenia mogę polecić NJU Mobile. Jestem już 2lata. za kwotę 49zł mam 2 numery podczepione, rozmowy smsy i mmsy za darmo internetu 60GB a w Unii 2,5GB.
     Jeśli jeden numer to 39zł. Tak więc w mojej opinii warto przynajmniej w Gdańsku gdzie niema problemu z zasięgiem.