Konsole do gier

PlayStation 4 odchudzone - oficjalnie

przeczytasz w 1 min.

PlayStation 4 Slim nie będzie nowym wariantem konsoli, ale nowa wersją podstawową. Firma Sony oficjalnie potwierdza.

Zgodnie z doniesieniami, które napływały do nas od dłuższego czasu, konsola PlayStation 4 doczeka się nowej, smuklejszej wersji. Nie będzie to jednak żaden nowy wariant urządzenia, lecz nowa wersja podstawowa. 

PlayStation 4 w nowej wersji będzie znacznie smuklejsze, dzięki czemu trafić ma w gusta estetów. Co jednak bardzo ważne, w środku znajdą się dokładnie te same podzespoły, co w oryginalnym urządzeniu. 

Niewielkich modyfikacji doczekał się również kontroler DualShock 4. Przyciski, spusty i gałki analogowe są szare. Największą nowością jest jednak świetlny wskaźnik umieszczony w górnej części gładzika.

Smuklejsze PS4 będzie dostępne jeszcze w tym miesiącu – jego premiera planowana jest dokładnie na 16 września. Cena sugerowana natomiast wynosi 299,99 euro. 

Za jakiś czas na rynku pojawi się też nowa, mocniejsza wersja konsoli PlayStation 4 – z dopiskiem Pro. Więcej na jej temat już wkrótce.

Źródło: Sony

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  Kto to teraz kupi zamiast poczekać na PS4 PRO?
  • avatar
   Pavilon
   2
   PS4 pro pozamiata xboxa. Microsoft przegral ta generacje konsol. pytanie czy podniesie sie z nastepna.
   • avatar
    Dudi4Fr
    1
    Nieźle zalatwili M$ z tą wersją Pro. Jeszcze na E3 mówili że nic nowego nie będzie a tu proszę. Widać poczuli presję przez zapowiedź Scorpio i postanowili uderzyć pierwsi. Teraz MS będzie miał jeszcze większy problem. Odpowiedź na One S jest, ale zanim wyjdzie Scorpio, Sony sprzeda miliony wersji Pro na którą MS po prostu nie ma konkurencji chyba że można będzie zrobić sli z One... A do tego Scorpio ma być produktem premium więc będzie dużo drożej niż PS4P. Nawet jeśli na XO Scorpio będzie prawdziwe 4K a nie upscaling jak na PS4P, klient w sklepie zovaczy 4k tu i tu ale przez różnice w cenie i tak wybierze produkt Sonego...
    • avatar
     fuera de la ley
     0
     I kto to kupi? Ludzie co będą chcieli konsole poczekają na mocniejszą wersję.