Konsole do gier

PlayStation 4 otrzymało wyczekiwaną aktualizację

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Zmian jest sporo i z pewnością nie wypada nazywać ich jedynie kosmetyką.

PlayStation 4

Wielu użytkowników konsoli PlayStation 4 bardzo długo na ten moment czekało. Sony udostępniło wreszcie wyczekiwaną aktualizację 3.0.

Oddana została ona w ręce graczy wczoraj i zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami przynosi sporo nowych możliwości. Najbardziej zniecierpliwieni wydawali się ci, którzy lubią dzielić się swoją rozgrywką z innymi. Od teraz można udostępniać 10-sekundowe klipy wideo na portalu Twitter, a także strumieniować rozgrywkę na YouTube.

Pojawiły się Wydarzenia oraz możliwość tworzenia Społeczności i to właśnie te elementy najbardziej akcentuje producent. Nie bez znaczenia może być jednak także opcja zapisywania zrzutów ekranu w formacie PNG.

Dla abonentów programu PlayStation Plus ważną zmianą jest bez wątpienia fakt, że mają oni teraz więcej miejsca w chmurze - aż 10 GB. Swoją drogą w menu znalazło się nawet miejsce dla sekcji PlayStation Plus, z poziomu której ma się dostęp do najważniejszych elementów.

Wszystkie nowości, jakie wprowadza aktualizacja 3.0, przedstawione zostały na poniższym materiale wideo.


Źródło: sonyplaystation, attackofthefanboy

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  Taka wyczekiwana, a nadal nie potrafią zaimplementować takiej prostej rzeczy jak, TWÓJ ZNAJOMY "***" JEST TERAZ ONLINE. To chyba jest ponad ich siły. Oczywiście chodzi o taki POPUP.
  4
 • avatar
  Marucins
  "otrzymało wyczekiwaną aktualizację"
  ??
  Jak czyta się nowości to od razu nasuwa się pytanie na co oni czekali? Sztucznie powstrzymywali rozwój aby w magiczny sposób raz na jakiś czas z nowym numerkiem FW dodawać funkcje, które notabene powinni zaimplementować podczas premiery konsoli.
  3
 • avatar
  Konto usunięte
  Najważniejsza zmiana to możliwość zapisywania zdjęć w PNG. W końcu zdjęcia są ostre.
  -5