Gry

Poczekamy na Saints Row 3 i WH: Space Marine

przeczytasz w 1 min.

THQ - jeden z największych wydawców gier wideo na świecie, poinformował, że dopiero w 2012 roku pojawi się kilka wyczekiwanych przez fanów kontynuacji serii.

THQ oficjalnie potwierdziło informacje, że w 2012 roku fiskalnym, na rynku pojawią się trzy nieźle zapowiadające się tytuły. Pierwszym z nich jest trzecia odsłona serii trzecioosobowych gier akcji, stylem przypominająca "Grand Theft Auto", czyli "Saint's Row 3". Platformy, na jakie zapowiedziana została ta produkcja to Xbox 360 i PlayStation 3.

Rok ten będzie także terminem wydania gry firmy Relic Entertainmetn, osadzonej w jednym z najsłynniejszych uniwersów w historii, zatytułowanej "Warhammer: Space Marine". Początkowo, produkcja miała się pojawić pod koniec tego roku. Niestety, wszyscy zainteresowani tym tytułem zmuszeni będą poczekać jeszcze dwa lata. "Space Marine" to trzecioosobowa gra akcji z elementami RPG, w której główny nacisk kładzie się na walkę. Dostępny będzie jedynie tryb singleplayer, a platformy, na jakie gra ma się ukazać to, tak jak w przypadku "Saint's Row 3" - PlaySation 3 i Xbox 360.

Od jakiegoś czasu wiadomo także, że w 2012r. swoją światową premierę będzie miała kontynuacja niezbyt ciepło przyjętej, choć nienajgorszej, wydanej w tym roku produkcji, mianowicie "Darksiders 2". Będzie to fabularny sequel poprzedniczki. Oficjalnie nie wiadomo, na jakie platformy gra jest przygotowywana, najprawdopodobniej jednak będą to konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

 

 

Najbliższy rok fiskalny także nie zapowiada się najgorzej. W 2011 ujrzymy bowiem m.in. nową odsłonę serii "Red Faction" oraz pierwszoosobową strzelankę - "Homefront". Tak więc najbliższe dwa lata powinny wypaść całkiem dobrze, pod względem THQ. Szkoda tylko, że na te najciekawsze gry trzeba będzie czekać aż do 2012...

Źródło: VG247.com, inf. własna

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SoundsGreat
  0
  Saints Row 3 w 2012! o nie! Skoro wydają ja na obecne platformy, i w grafice i tak wiele nie zmienią, to po co tyle zwlekają? Eh... no to sobie poczekamy na "GTA na wesoło" :(
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Same fpsy ;/
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    A gdzie dodatki do Dawn of War II? Jakże to, nie dodadzą rasy Tau? A kto będzie walczył o "większe dobro"? :)
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     no to trochę poczekam zanim kupię sobie THQ packa na steamie
     • avatar
      michal_mat
      0
      A może ktoś powie co znaczy dla THQ rok fiskalny 2012? Bo dla sporej części firm zza oceanu rok fiskalny kończy się z końcem maja. Więc to może być krócej niż się wydaje.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       saints row toż to szmira była, nie wiele lepsza od drivera, nie ma na co czekać
       • avatar
        Thorin49
        0
        WAAAGH!!!
        Dopiero w 2012 będzie można ratować galaktykę jako Adeptus Astartes? =/