Płyty główne

Polacy zostali mistrzami Europy podczas turnieju MSI MOA 2009

Andrzej Michalski | Redaktor serwisu benchmark.pl
21 komentarzy Dyskutuj z nami

W dniach 17-18 lipca w Monachium odbył się europejski finał zawodów podkręcania MSI Master Overclocking Arena 2009. Turniej był jednocześnie eliminacjami do ostatniego etapu konkursu, czyli światowego finału, który odbędzie się w Pekinie w ostatnich dniach sierpnia 2009 roku. W zawodach na Stadionie Olimpijskim w Monachium udział wzięło 17 najlepszych drużyn z całej Europy. Polskę reprezentowali ryba i Chaos, którzy deklasując konkurencję zajęli pierwsze miejsce.

ryba i Chaos w towarzystwie Henry'ego Lu i hostess

Zawodnikom dostarczono zestawy składające się z płyty głównej MSI Eclipse SLI, karty graficznej MSI N260GTX Lightning oraz procesora Intel Core i7 950 i pozwolono im na używanie dowolnego typu chłodzenia.

Drużyny walczyły w trzech konkurencjach: 3DMark03, Aquamark oraz SuperPi 32M, których wyniki przeliczono wyłaniając ścisłą czołówkę, która ponownie zmierzy się w światowych finałach.

Do następnego etapu MSI Master Overclocking Arena 2009 przeszli kolejno przedstawiciele Polski, Grecji, Szwecji, FinlandiiDanii. Zawodnicy z Polski pokazali niesamowite umiejętności i ogromną wiedzę, zdobywając najwyższe miejsce na podium.

Ryba i Chaos zajęli nie tylko pierwsze miejsce, stając się mistrzami Europy, ale i ustanowili nowy rekord świata – uzyskując wynik 80 771 punktów w 3DMarku03, co potwierdza wysoką klasę produktów MSI.

Gratulujemy! ryba i Chaos jadą do Chin walczyć z najlepszymi overclockerami na świecie, a o przebiegu finałowych zmagań będziemy informować na bieżąco na stronach internatowych dotyczących MSI Master Overclocking Arena.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że MSI przygotowuje nową akcję, która pozwoli każdemu stać się overclockerem najwyższej klasy. Już w sierpniu, firma MSI Polska otworzy drzwi swojego Uniwersytetu i zaprosi wszystkich chętnych do wzięcia udziału w programie „Pokaż OC potrafisz”. Projekt skierowany jest do wszystkich, którzy będą chcieli zgłębić tajniki overclockingu. Już w sierpniu zapraszamy na stronę moa.msi-polska.pl po dalsze szczegóły.

Oficjalne wyniki MSI Master Overclocking Arena 2009 (europejski finał)

Szczegółowe dane o platformie

Czytaj więcej:

źródło: informacja prasowa

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Rysioo
  POLSKAAA POLASKAAA ;)
 • avatar
  Konto usunięte
  Najlepsi byli angole którzy spowolnili system ;) - oczywiście w ujęciu 'Total'. Przypomina mi to świetną historię mojego wujka który to pojechał na zawody w paleniu fajki i po rozpaleniu zaczął szybko ją palić i zadowolony jako pierwszy krzyknął 'skończyłem' - po czym dowiedział się że chodzi o to żeby palić ją jak najdłużej...
 • avatar
  Konto usunięte
  Podajcie BCLK i częstotliwość procka, a także jakie pamiątki, ile się z nich dało wycisnąć i jak się grafika kręciła :)
 • avatar
  Konto usunięte
  Polish Power!
 • avatar
  Konto usunięte
  ja bym chciał wiedzieć ile udało im sie osiągnąć na procku, karcie itd. :).
 • avatar
  Cr4sH
  ryba i Chaos, powodzenia w Chinach :)
 • avatar
  Konto usunięte
  Wielkie brawa chłopaki!
 • avatar
  Konto usunięte
  yeah!!! co to za ładne panie? ;)
 • avatar
  Terrorek
  1 miejsce w 3dmarku
  2 miejsce w aquamarku
  10 miejsce w super pi

  i ogolem I miesjce GRATULACJIE :D

  jeszcze zeby nasz "rZĄD" byl taki dobry w podkrecaniu polski ;d
 • avatar
  Konto usunięte
  a turcy wysadzili sprzęt ^^
 • avatar
  Gonzo
  Gratulacje dla Polskiej drużyny! Ale standardowo co ktoś mówi o tych zawodach to nigdzie nikt nie podaje na ile jaki sprzęt udało się podkręcić :> W końcu to zawody w podkręcaniu i takie informację są chyba najcenniejsze (zaraz po wygranej Polaków :D )
 • avatar
  Gonzo
  Ja ślepy, a Ty bezczelny
 • avatar
  Konto usunięte
  Oby tak dalej panowie. Gratukacje!
 • avatar
  Konto usunięte
  tylko gratulować:)
 • avatar
  grzesiekmos
  Gratulacje, teraz pokażcie Chińczykom i Koreańczykom co potraficie ;)