Mobile

Polska wygrywa, Orange rozdaje pakiety internetowe - aż 6 GB

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
12 komentarzy Dyskutuj z nami

Piłkarska reprezentacja Polski rozbiła wczoraj Armenię. Orange ma w związku z tym prezent dla swoich klientów - aż 6 GB darmowego Internetu.

Wczoraj wieczorem piłkarska reprezentacja Polski rozegrała przedostatnie spotkanie w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Rosji. Pewne i bardzo wysokie zwycięstwo nad Armenią to nie jedyny powód do zadowolenia. Dodatkowy mają klienci Orange, którzy otrzymali od operatora miły prezent.

Orange przyzwyczaiło już do tego, że po meczach naszej kadry rozdaje pakiety internetowe. Zazwyczaj oferowanych jest tyle GB, ile goli udało się zdobyć naszym piłkarzom. A skoro wczorajsze spotkanie zakończyło się wynikiem 1:6, odebrać można pakiet aż 6 GB.

Orange

Jak z tego skorzystać? Wystarczy wysłać SMS o treści AWANSBLISKO pod numer 277. Co ważne, promocja dotyczy zarówno klientów opłacających abonament jak i preferujących oferty na kartę. Pakiet ważny jest przez 5 dni.

Aktywować można go do północy w niedzielę. Tego dnia Polacy zagrają w Warszawie z Czarnogórą. Jest zatem szansa na kolejne darmowe GB.

Pełen regulamin dostępny jest na stronie Orange.

Źródło: Orange

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  R2rr0
  I tak ktoś będzie zaraz narzekał, że tylko na 5 dni :D
  4
 • avatar
  belineaenter
  jak można było sprzedać TP?
  1
 • avatar
  belineaenter
  jak można było sprzedać TP?
  -1
 • avatar
  belineaenter
  jak można było sprzedać TP?
  -2
 • avatar
  hjuston
  Ktoś w ogóle używa Orange?
  -4