• benchmark.pl
 • Gry
 • Porcja (rozczarowującej?) rozgrywki z Devil's Hunt - kolejnej polskiej gry
Gry

Porcja (rozczarowującej?) rozgrywki z Devil's Hunt - kolejnej polskiej gry

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
9 komentarzy Dyskutuj z nami

Devil's Hunt to gra akcji bazująca na powieści Pawła Leśniaka „Równowaga”. Premiera planowana jest na 3 kwartał tego roku.

Kolejne polskie gry systematycznie pojawiają się w sprzedaży. Obecnie nad Wisłą rozwijane jest między innymi Devil's Hunt, o którym przypomniano z okazji PAX East 2019.

Przygotowany na wspomnianą imprezę materiał wideo został opublikowany w sieci, dzięki czemu każdy zainteresowany może rzucić na niego okiem i wyrobić sobie wstępne zdanie na temat rozgrywki. To bowiem gameplay i to dość obszerny. Pierwsze oceny i komentarze są bardzo mieszane i trudno oprzeć się wrażeniu, że dominują te negatywne.


Jak Wam się podoba? Jeśli wcześniej nie słyszeliście o Devil's Hunt to śpieszymy wyjaśnić, iż będzie to gra akcji przygotowana w oparciu o powieść Pawła Leśniaka „Równowaga”. Należy nastawiać się na opowieść o wojnie pomiędzy demonami i aniołami. Główny bohater to wysłannik piekieł, który poza eliminowaniem kolejnych przeciwników będzie musiał poradzić sobie z trudnym wyborem, opowiedzeniem się po stronie ludzkiej natury lub ciemniejszej, demonicznej strony.

Devil's Hunt powstaje pod skrzydłami Layopi Games, z myślą o PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Premiera planowana jest na 3 kwartał tego roku.

Źródło: 1C Entertainment

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  MarTum
  Dlaczego w tytule odrazu jest sugerowane rozczarowanie? Producenci gry nie chcieli opłacić haraczu?
  2
 • avatar
  pablo11
  Technicznie nie jest źle. Grafika trochę jakby sprzed kilku lat, ale najbardziej do zaakceptowania. Osobiście zaciemniłbym twarz głównego bohatera, by nie było widać, jak jest statyczna.

  Jedyny problem jaki widzę, to wtórność. Takich gier na rynku jest masa. Bez dobrego PRu marnie widzę sprzedaż tytułu. Muszę z przykrością przyznać, że świat się tak przyzwyczaił do istniejących marek, że gdyby to była gra Ubisoftu, byłyby same westchnienia ( no może wtedy też byłoby ich stać na drobinkę lepsza grafikę). Wsród produkcji Ubi, ta gra mogłaby uchodzić za mega nowatorską.
  1
 • avatar
  darioata
  Zwykla niskobudzetowa gra akcji. Jak bedzie tania to mozna przebolec te anemicznie wygladajace walki.
  To co sie rzuca w oczy to niski FOV ktory jest niedozakceptowania. Wyglada jakby gra wyswietlala obraz w vert- w widescreen. Oby to poprawili do premiery.
 • avatar
  Jacksky
  Ja bym tam chętnie zagrał jak będzie do 150 zł
 • avatar
  levusek1992
  15 lat temu zrobiła by furorę. Chociaż już wtedy były lepsze animacje
 • avatar
  miedzianek
  Pseudo God of War, nic nadzwyczajnego
 • avatar
  Adrian Waleczny
  Jak widzę takie walki z bossami, to niedobrze mi się robi. Refleks szachisty, powtarzalność, tępota, nuda.
 • avatar
  xxx.514
  Pad - dziękuję, nie sprzedane.