Gry

Premiera Metro Exodus przyśpieszona

przeczytasz w 1 min.

Metro Exodus trafi w ręce zainteresowanych graczy już 15 lutego. Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Producenci i wydawcy bardzo często zmieniają plany co do dat premier swoich gier. W zdecydowanej większości przypadków mówimy o opóźnieniach, ale niekiedy pojawiają się miłe wyjątki. Z takowym mamy do czynienia przy okazji Metro Exodus.

Ostatnie informacje mówiły nam, iż premiera Metro Exodus odbędzie się 22 lutego. Dziś poinformowano jednak, że gra trafi w ręce zainteresowanych graczy nieco wcześniej, bo już 15 lutego.

Nie trzeba obawiać się, iż twórcy porywają się z motyką na słońce. Jednocześnie ogłosili bowiem, iż gra uzyskała status gold, wszelkie prace zostały zatem ukończone.

Przypomnijmy jeszcze tylko, że gra będzie dostępna na PC (gdzie wykorzysta możliwości NVIDIA RTX) oraz konsolach PlayStation 4Xbox One. Na deser zobaczyć możecie jej intro.


Źródło: metrovideogame

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    KORGAN
    6
    Oni na prawdę boją się rywalizacji z ANTHEM?! Masakra... przecież METRO ich zmiecie!
    • avatar
      login1969
      3
      No ja już jestem uśliniony...:)
      • avatar
        Dudi4Fr
        2
        No to zobaczymy jak 2080ti sobie poradzi z wszystkimi bajerami RTX na raz, w BF5 jest już dość ciężko a tu jeszcze dojdą nowe cienie i oświetlenie...
        • avatar
          Dragonik
          2
          Ważne aby był klimat tak jak w poprzednich częśćiach
          • avatar
            Michał 06
            0
            tylko żeby nie wyszło z tego Metro Patch-odus