Gry

Premiera Total War: Three Kingdoms opóźniona

przeczytasz w 1 min.

Nastawiający się na zabawę z Total War: Three Kingdoms muszą uzbroić się w nieco więcej cierpliwości. Twórcy zdecydowali się przełożyć premierę o ponad 2 miesiące.

W ostatnim czasie zaczęło przybywać materiałów promujących Total War: Three Kingdoms. Wydawało się, że jest to naturalna kolej rzeczy wynikająca się ze zbliżającej się premiery. Okazuje się, że ostatecznie trzeba będzie poczekać na nią nieco dłużej.

Dotychczasowe plany zakładały, iż Total War: Three Kingdoms zadebiutuje 7 marca. Nie uda się ich jednak zrealizować. Strategia przygotowywana przez studio Creative Assembly zostanie oddana w ręce graczy dopiero 23 maja.

Total War: Three Kingdoms

Powody takiego obrotu spraw nie są zaskakujące. Twórcy potrzebują bowiem nieco więcej czasu na to, aby nadać grze ostatnie szlify i tym samym zaoferować graczom produkt jak najwyższej jakości.

„Mamy to szczęście, że jesteśmy w stanie z naszymi grami robić to, co należy. W tym przypadku oznacza to, że będziemy potrzebować więcej czasu, aby wszystko dla Was przygotować. Ważne jest, aby dać Wam grę, którą w pełni możecie się cieszyć i jesteśmy niezwykle podekscytowani na myśl jaki produkt otrzymacie.” - Rob Bartholomew, Studio Brand Director w Creative Assembly

Jedyną platformą docelową Total War: Three Kingdoms pozostają komputery PC. Polskim wydawcą gry jest firma Cenega.

Źródło: Cenega

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    stalkerpl
    1
    ja nie mogę, dlaczego!!!!!!!! chociaż ten okres historyczny tak średnio mi się podoba, wolałbym odświeżony medieval III, i mogliby w końcu dyplomacje poprawić