Laptopy

Przyszłość netbooków zdaniem analityka koncernu Lenovo

Sebastian Ogłoziński | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Sebastian Ogłoziński
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Podczas wywiadu opublikowanego na serwisie tech.blorge, Matt Kohut - analityk koncernu Lenovo, wypowiedział się na temat przyszłości netbooków. Według Kohuta przyszłe netbooki powinny mieć zainstalowany system Windows 7, posiadać modem 3G i wyświetlacz o przekątnej 12 cali. Obudowa musi być bardzo cienka, a cały komputer powinień być mały i poręczny.

Kohut zwraca uwagę na to, że producenci powinni skierować się w stronę większych wyświetlaczy. Widzi również duży potencjał, jaki drzemie w systemie Windows 7, w szczególności dostrzega jego zastosowanie w przypadku netbooków z dotykowym ekranem.

Firma Lenovo zaraz po premierze Windows 7 jak najszybciej wprowadzi swoje nowe netbooki, które potwierdzą wymienione wcześniej postulaty.

źródło: Fudzilla

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  szawel
  Propaganda się zaczyna...
 • avatar
  Konto usunięte
  tak tak, 1-2cm ciensze laptop-y i juz dochodzimy do kresu technologicznego, np. lap nie bedzie moglbyc juz z plastiku gdyz bedzie sie zbyt wyginal. Albo jesli chodzi o komorki - moglby byc one wielkosci pudelka zapalek i grubosci 0.5cm ale jest to strasznie niewygodne, tak samo jest/bedzie z laptop-ami
 • avatar
  Konto usunięte
  jak zrobią 12"+3G+W7, to kupuję :D
 • avatar
  Konto usunięte
  ci to sie znaja.. obudowy lenovo wygaldaja jak z konca lat 90.. i oni chca mowic o przyszlosc?? porazka :-D