Gry

Przyszły rok bez nowej części serii Assassin's Creed

przeczytasz w 1 min.

2019 rok nie przyniesie kolejnego Assassin's Creed. Jedyne czego spodziewać powinni się fani serii to dodatki i aktualizacje do Assassin's Creed Odyssey.

Swojego czasu kolejne gry z serii Assassin's Creed debiutowały co roku. Nie tak dawno taki stan rzeczy uległ zmianie, ale przy okazji Assassin’s Creed Origins i mającego pojawić się za kilka tygodni Assassin's Creed Odyssey producent zdawał się powracać do wcześniejszej regularności. Plany są jednak inne.

Yves Guillemot, CEO studia Ubisoft, w ostatnim wywiadzie rozwiał wszelkie wątpliwości. W przyszłym roku nie zobaczymy nowej części serii Assassin's Creed. Jedyne czego spodziewać powinni się fani serii to dodatki i aktualizacje do Assassin's Creed Odyssey.

„Mieliśmy Assassin's Creed w 2017 roku, mamy Assassin's Creed w tym roku, ale nie będziemy mieć pełnoprawnej części cyklu w przyszłym roku. Tylko dlatego, że dwa zespoły pracowały osobno mamy dwie gry rok po roku. W przyszłym roku nie zaoferujemy pełnego doświadczenia związanego z tą serią. Będziemy jednak mieli sporo zawartości do Assassin's Creed Odyssey. Zespół chce regularnie dodawać do gry nowe elementy, a zatem sięgając po grę będzie można cieszyć się nią przez kilka lat.”

Obecnie czekamy jednak na Assassin's Creed Odyssey, którego nie mogło zabraknąć na trwających targach Gamescom 2018. Producent pochwalił się nowymi materiałami, o których już pisaliśmy.

Źródło: gamespot

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Melman1980
  7
  Odetchnąłem :P
  • avatar
   darioz007
   2
   OMG CD Action bez plyty CD/DVD!!! Dalibyscie niusa o tym bo nowy numer przejdzie na zawsze do historii polski!!! Bedzie to najwazniejszy dzien w calej histoirii polski od mieszka I a moze nawet i wczesniej!!!
   • avatar
    xbk123
    2
    A jednak są takie wieści z Ubisoft`u, które potrafią cieszyć.
    • avatar
     levusek1992
     1
     To już nie CD Action tylko Cloud Action
     • avatar
      kasiazezbajki
      1
      No i bardzo dobrze. Ile można tego Assasina wałkować. Assasin w lesie, Assasina na łące, Assasin na pustyni, Assasin na morzu, Assasin w piwnicy Fujjjjj
      • avatar
       Marucins
       -1
       Tak jak ostatnio niby bez, a i tak pojawiła się jakaś mini platformówka Assassins Creed Chronicles czy coś w tym stylu.