Wydarzenia

Pyrkon 2015 startuje już za tydzień

przeczytasz w 1 min.

Na 3 dni Poznań zmieni się w fantastyczną stolicę Polski.

Pyrkon 2015

Macie już plany na przyszły weekend? Jeśli nie to przypominamy o wydarzeniu, które startuje równo za tydzień, a na które naprawdę warto będzie się wybrać.

W dniach 24-26 kwietnia odbędzie się Pyrkon 2015 - kolejna edycja największego festiwalu fantastyki w Polsce. Na 3 dni Poznań zmieni się w fantastyczną stolicę Polski, a teren Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie świadkiem mnóstwa interesujących wystaw, konkursów i pokazów oraz tysięcy zwiedzających.

Organizatorzy pochwalili się kilkoma nowymi informacjami. I tak, można już zapisać się na wybrane punkty programu. Postarano się dwie sale rejestrowane, do których w pierwszej kolejności dostęp mają osoby, które zakupiły bilet przez internet.

A na nudę narzekać nie będzie można, ponieważ dla wystawców przygotowano ponad 6000 m2 przestrzeni. Osobne miejsca przeznaczono na Strefę Fantastycznych Inicjatyw - miejsce, gdzie zaprezentować będą mogły się pokrewne Pyrkonowi fantastyczne wydarzenia oraz grupy z całej Polski. Każda organizacja, która działa w obrębie szeroko rozumianej fantastyki będzie miała szansę, by pokazać innym swoją działalność podczas największego tego typu wydarzenia w kraju.

Pyrkon 2015 wystawa

"Organizatorzy serdecznie zapraszają do odwiedzenia wielu fantastycznych wystaw. Będzie można zobaczyć smoki i walczących rycerzy, ale też bohaterów Star Treka czy Gwiezdnych Wojen. Każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Pyrkon to doskonała okazja, by przyjrzeć się różnym obliczom fantastyki oraz poznać wielu wyjątkowych ludzi, którzy uczynili z niej swoją pasję."

Przypominamy, że już wcześniej zdradzaliśmy wybrane punkty imprezy, a także ceny biletów. Wszelkie informacje dotyczące festiwalu znajdziecie też na jego stronie interenetowej.

Źródło: pyrkon

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    mpsk2
    0
    Bilet kupiłem na otwarciu sprzedaży. Jedzie jakaś ekipa z benchmarka?