Mobile

Więcej smartfonów otrzyma obsługę SmartWatch Galaxy Gear

przeczytasz w 1 min.

Lada chwila z Galaxy Gear korzystać będą mogli również właściciele Galaxy S4, Galaxy S3 oraz Galaxy Note 2. Na tym jednak nie koniec.

Samsung Galaxy Gear SmartWatch

Mieliśmy już okazję do przetestowania Samsunga Galaxy Gear. Mało które urządzenie wywołało ostatnio w redakcji tak duże zainteresowanie, co nie znaczy jednak, że nasz dociekliwy recenzent nie znalazł tutaj słabych punktów. Jeden z nich wkrótce trzeba będzie wykreślić, ponieważ producent stara się poprawić pewne mankamenty.

Wśród słabych punktów Galaxy Gear wymieniony został niewielki wybór kompatybilnych urządzeń. Nie mogło być inaczej, ponieważ SmartWatch jest obecnie w stanie współpracować jedynie z Galaxy Note 3 oraz nowym Galaxy Note 10.1. Producent zapewniał, że z czasem taki stan rzeczy ulegnie zmianie, ale nie wiedzieliśmy, jak szybko to nastąpi. Okazuje się, że nie będzie trzeba czekać strasznie długo.

Lada chwila z Galaxy Gear korzystać będą mogli również właściciele Galaxy S4, Galaxy S3 oraz Galaxy Note 2. Pod koniec miesiąca lista urządzeń kompatybilnych z tym ciekawym gadżetem rozrośnie się jeszcze bardziej. Dołączą do nie bowiem kolejne smartfony koreańskiego producenta - Galaxy S4 mini, Galaxy S4 Active, Galaxy Mega 5.8, Galaxy Mega 6.3 oraz Galaxy S4 Zoom.

"Rozszerzanie kompatybilności Galaxy Gear do większej liczby urządzeń z serii Galaxy odzwierciedla nasze głębokie zaangażowanie w to, by kontynuować dostarczanie najlepszych mobilnych rozwiązań dla naszych klientów." - JK Shin, CEO Samsung Mobile

Osoby korzystające z wyżej wymienionych urządzeń będą mogły cieszyć się kompatybilnością z Galaxy Gear jeszcze w tym miesiącu. Kiedy dokładnie? W momencie, w którym na owe smartfony trafi nowsza wersja systemu Android - 4.3 Jelly Bean.

Źródło: engadget, pcmag

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  gagex123
  3
  Jeżeli XDA "wyciśnie" z tego coś ciekawego, to będzie można o nim pomyśleć ;) No i design jak dla mnie nie jest zbyt ciekawy.
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Smart Watch 2 od Sony fajniejszy.
   I z tego co wiem działa ze wszystkim n a andku.
   • avatar
    Konto usunięte
    -2
    Po co mi zegarek, który paskudnie wygląda?
    • avatar
     gixxerek
     0
     Wszystko ładnie pięknie ale ta cena. Może jak trochę zejdą z ceny to się ponownie zainteresuje ale sama koncepcja takiego zegarka mi się podoba.