Kino domowe

Naszpikowany nowymi technologiami zestaw kina domowego z Blu-ray 3D firmy Samsung

przeczytasz w 1 min.

Odtwarzacz Blu-ray i głośniki 2.1

Firma Samsung zaprezentowała nowy zestaw kina domowego, mający charakteryzować się bardzo wysoką jakością odtwarzanych materiałów oraz szeroką gamą funkcjonalności – HT-ES8200.

Samsung HT-ES8200 to 2.1-kanałowy zestaw kina domowego o łącznej mocy 400 W. Sercem zestawu jest cyfrowy procesor dźwięku (DSP), który obsługuje również wiele formatów kodowania wielokanałowej fonii, jak Dolby Digital (także Plus), Dolby True HD czy DTS. To zagwarantować ma bardzo czysty, wysokiej jakości dźwięk.

Samsung HT-ES8200 zestaw kina domowego wygląd

W skład HT-ES8200 wchodzi odtwarzacz Blu-ray 3D, dwie kolumny głośnikowe half-tallboy oraz subwoofer. Poza tym „arsenałem” o odpowiednią jakość dźwięku zadbać mają technologie takie jak Smart Volume (inteligentne zarządzanie poziomem głośności), Power Bass (podbijanie niskich tonów) oraz MP3 enchancer (korygowanie parametrów odtwarzania plików MP3).

Samsung HT-ES8200 zestaw kina domowego Blu-ray

Zestaw wyposażony został również w technologię konwertującą obraz 2D do 3D, a także umożliwia skalowanie obrazu z DVD do rozdzielczości Full HD 1080p. Sterowanie nim może natomiast odbywać się zarówno poprzez pilot, jak i wykorzystując smartfona z systemem Google Android.

Samsung HT-ES8200 zestaw kina domowego zestaw

Samsung HT-ES8200 jest także wyposażony w bezprzewodową kartę sieciową z funkcją WiFi Direct i łączności z Internetem. Dzięki temu użytkownik ma dostęp do Smart Hub 2012, w którym znaleźć można wiele tysięcy programów z platform, jak Ipla, Iplex, TVN Player czy VOD.TVP.PL. SH2012 to także przeglądarka internetowa z Flashem i HTML5.

Samsung HT-ES8200 zestaw kina domowego przód

Zestaw kina domowego Samsung HT-ES8200 zadebiutował już na polskim rynku. Jego sugerowana cena wynosi 3999 złotych.


Więcej o kinie domowym:

Źródło: Samsung

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  6
  Przerośnięta miniwieża za 4000zł? N1
  • avatar
   Konto usunięte
   5
   Podzielam zdanie innych. Dla mnie do kina domowego brakuje 3 głośników. To jest co najwyżej mini wieża z dużymi głośnikami i subwooferem.
   • avatar
    Konto usunięte
    4
    Mając 50' telewizor i płyty bluray, głupotą byłoby kupować za 4tyś. kino domowe z dźwiekiem 2.1 Całość szału nie robi gdyż część z tych rzeczy (ipla, konwersja do 3D) jest na wyposazeniu większośći telewizorów 3D.
    • avatar
     verona
     4
     tylko bogaty dureń kupi takie coś, gdzie wystarczy pomyśleć i zapytać się jakiegoś audiofila o prawdziwe kolumny + ampi, a nie ten wynalazek.
     • avatar
      Sakret
      2
      taniej można kupić 5.1 równie dobry.
      • avatar
       Konto usunięte
       1
       Bardzo elegancki zestawik do tego 50cali i ful wypas;)
       • avatar
        hideo
        1
        jak czytam o kinie domowym samsunga to zimno mi się robi jak przypominam sobie "biel" 11000K w ich flagowym drogim hdtv, tragedia
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Ale ładny plastik dali tym razem ;)
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          Nie ma co, wypasiony sprzęcior :), Smart Hub 2012 dobra rzecz.
          • avatar
           Fiona
           0
           Nie kupiłabym za 1000 zł tego.
           • avatar
            marcin1ja1
            0
            Jak dla mnie zestaw głośników do komputera za powiedzmy maks 800zł. Jak w tych czasach można nazwać zestaw 2.1 kinem domowym. Albo ma się zestaw 5.1 (lub 5.0 bez woofera) i jest to kino domowe albo stereo do słuchania muzyki. Pomijając to, że za 4k można mieć już naprawdę dobry zestaw kina domowego dla "zwyczajnego śmiertelnika".

            Rozwalają mnie też różne opcje z podbiciem niskich tonów i super ekstra wyostrzaniem jakości MP3. Jak ktoś chce mieć dobrą jakość dźwięku to nie słucha "podbitych" :) mp3, tylko słucha FLACa.
            • avatar
             Konto usunięte
             0
             To jest dla ludzi nadzianych forsą. Przeciętni ludzie sobie mogą kupić właśnie sprzęt o podobnym działaniu do ok. 800zł.
             • avatar
              Konto usunięte
              0
              Za takie pieniądze to ja mam kino domowe Yamacha player + amplituner do tego jakieś niczego sobie nagłośnienie subwoofer. W kwestii audio zdecydowanie odradzam Szajsunga. Jak nawet kilkuwatowe głośniki padają w telewizorach to tutaj także niezbyt ciekawie mi to wygląda. Prawda jest taka że to jeszcze nie czas kiedy to porządne i ogromne wzmacniacze i amplitunery zastępuje kilkucentymetrowa płytka opakowana w plastik