Audio

Soundbar Samsung HW-H450 - dodatkowe 290 W do TV

przeczytasz w 1 min.

Koreański producent stale rozszerza swoja ofertę soundbarów - czy zagoszczą one wreszcie na dobre w naszych salonach?

Samsung HW-H450

Samsung robi co może, by soundbary na dobre zawitały w naszych salonach. Dlatego też co chwilę wprowadza na rynek kolejne modele tworzone z myślą o różnych grupach docelowych. Najnowsza propozycja koreańskiego producenta to HW-H450 – model przeznaczony dla średnio wymagających użytkowników, którzy są w stanie wydać na tego typu urządzenie półtora tysiąca złotych.

W skład zestawu Samsung HW-H450 wchodzi listwa głośnikowa oraz aktywny subwoofer. Koreański producent zastosował w tym urządzeniu cyfrowy wzmacniacz z technologią Crystal Amplifier Plus. Jej działanie bazuje na podwójnym filtrowaniu dźwięku, co owocować ma dobrym jego odwzorowaniem. Stabillny poziom dźwięku to natomiast wynik działania funkcji Smart Volume.

Soundbar Samsung HW-H450 łączy się z telewizorem bezprzewodowo, wykorzystując w tym celu funkcję TV Sound Connect. Bez „kabli” prześlemy także audio ze smartfona lub innego urządzenia wyposażonego w moduł Bluetooth – technologia Bluetooth Hi-Fi Codec zapewniać ma odpowiednią jakość takiego dźwięku. Całości dopełnia złącze USB.

Model HW-H450 charakteryzować ma się również łączną mocą całkowitą na poziomie 290 W. Taki wynik powinien być zadowalający dla większości użytkowników. Co do wyglądu – cóż, to kwestia gustu. Możecie ocenić sami:

Sugerowana cena detaliczna modelu Samsung HW-H450 wynosi 1499 złotych.

Źródło: Samsung

Komentarze

37
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  7
  Tysiac piecset sto dziewiecset super mega hiper ultra turbo mocy watt w glosnikach!!! Kocham to normalnie! A pierdziawki te wydobeda choc odrobine brzmienia jak moje B&W w stereo? Uwielbiam samsunga za te kotlety.
  • avatar
   jewgienij
   2
   Wzmacniacz klasy D nie jest "wzmacniaczem cyfrowym".
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    1500 :o Rzeczywiście mało XD
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Zapytam tak z ciekawości, jak mierzy się moc głośników? Mam w domu kolumny bardzo starego typu - Altony 110. Mają one 110W na sztukę , z tym że jedna kolumna waży bodajże 25 kg. Jak z tak małego sprzętu jak ten zestaw Samsunga wycisnąć 300 W?
     • avatar
      wdowa94
      0
      Podwójne filtrowanie we wzmacniacz cyfrowym... Hymm, coś mi tu nie pasuje, bo nie wiem czy to kontroler coś filtrujący, przetwornica, czy wzmacniacz ana... A nie, to miało się tyczyć cyfrowego...

      W dodatku ponad 1000 za sprzęt warty najwyżej 400zł... Chcecie taki rynek, to za tyle kupujcie, dzięki wam wszystko jest 2x za drogie oprócz żywności.