Smartfony

Samsung Project Valley ze składanym ekranem coraz bliżej - ma pojawić się w Polsce

przeczytasz w 1 min.

Kolejny krok na drodze do zupełnie elastycznych urządzeń mobilnych.

Samsung Project Valley

Już za kilka miesięcy na rynku pojawić ma się Samsung Project Valley. Cały koncept był do tej pory niezwykle tajemniczy, ale powoli sytuacja zaczyna się wyjaśniać. Jeśli przecieki znajdą potwierdzenie w rzeczywistości to czekać będzie nas z pewnością bardzo głośny debiut.

Project Valley będzie smartfonem, ale mającym wyróżniać się na tle wszystkich dotychczas zaprezentowanych propozycji. Zanosi się na to, że będzie to pierwsze tego typu urządzenie oferujące składany ekran. Na ten moment największą zagadką jest to, w jaki dokładnie sposób kwestia ta zostanie rozwiązana. Nie ma natomiast wątpliwości, że będzie to kolejny, tym razem dość duży już krok do zupełnie elastycznych urządzeń mobilnych.

Jednocześnie producent nie zamierza iść na kompromisy w kwestii podzespołów. Wedle redakcji sammobile spodziewać powinniśmy się parametrów zbliżonych do tych, jakie oferuje Galaxy S6 Edge+.

Co najciekawsze, to samo źródło ujawniło listę państw, do których Project Valley trafi w pierwszej kolejności. Obejmuje ona Koreę Południową, Wielką Brytanię, Niemcy, Włochy, kraje nordyckie, Francję oraz Polskę. Z tym większą uwagą śledzić będziemy zatem kolejne informacje na temat tego projektu.

Poniżej przypominamy materiał wideo prezentujący to, do czego docelowo zmierzamy.


Źródło: sammobile, technewstoday, youtube

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Nie ma jak wyrywanie laseczek na telefon/tablet
  • avatar
   misiek2k
   1
   Laska która leci na to jaki masz telefon komórkowy... ale ta prezentacja była poniżająca. Pewnie zaraz odezwą się feministki. :)
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    O krok bliżej do wytrzymałych ekranów.