Tablety

Samsung szykuje duży tablet z Windows 10

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że koreański producent wkrótce poszerzy swoją ofertę o bardzo ciekawą propozycję.

Samsung

Urządzenia mobilne z logo Samsung pracują zazwyczaj pod kontrolą systemu Android. Czasami koreański producent decyduje się jednak postawić na inną platformę i wygląda na to, że tak samo będzie w przypadku nowego tabletu.

Model o kodowej nazwie SM-W700 uzyskał właśnie certyfikaty Bluetooth SIG oraz the Wi-Fi Alliance. Pozwala to nie tylko przypuszczać, że wkrótce doczekamy się oficjalnej premiery urządzenia, ale również poznać kilka elementów jego specyfikacji, które wyglądają całkiem ciekawie.

Wszystko wskazuje bowiem na to, że tablet wyposażony będzie w duży, 12-calowy ekran oraz system Windows 10. Poza tym pewniakami są moduły łączności Bluetooth 4.1 oraz Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac.

Samsung tablet z Windows 10 przeciek

Jeśli chodzi o kwestie, co do których nie można mieć jeszcze absolutnej pewności to wymienić należy przede wszystkim procesor z rodziny Intel Core, który odpowiadać miałby tutaj za odpowiednią wydajność. Możliwe również, że ekran obsługiwać można będzie rysikiem.

Pozostaje czekać na kolejne informacje, a być może od razu na oficjalną premierę. Powinna mieć ona miejsce już w przyszłym miesiącu.

Źródło: phonearena, yosoyandroid

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Franz
    0
    Raczej będzie to droga, niefunkcjonalna zabawka, a nie narzędzie do pracy mające zastąpić czasami laptop.