Ciekawostki

Serial Wiedźmin - kiedy premiera?

przeczytasz w 1 min.

Debiut tej produkcji w katalogu usługi Netflix będzie ważnym wydarzeniem – szczególnie dla widzów z Polski. Kiedy odbędzie się premiera serialu Wiedźmin?

Był jeszcze 2017 rok, kiedy Netflix zapowiedział, że na jego platformę nadciąga serial Wiedźmin. Kiedy premiera? Czekamy na nią od wielu miesięcy i na szczęście wygląda na to, że wkrótce wreszcie się jej doczekamy.

Premiera odbędzie się 20 grudnia. Znana jest już godzina premiery serialu Wiedźmin.

Wiedźmin serial - kiedy będzie premiera?

Przez długi czas Netflix utrzymywał, że debiut będzie miał miejsce dopiero w 2020 roku, ale w kwietniu (piastujący stanowisko szefa ds. treści na tej popularnej platformie) Ted Sarandos zdradził, że premiera serialu Wiedźmin odbędzie się w IV kwartale 2019 roku

Wiedźmin Netflix

Jak dotąd dokładna data premiery pierwszego sezonu opowieści o Białym Wilku nie została ujawniona. Wszystkie znaki na niebie i ziemi każą się jednak spodziewać jej w grudniu, w okolicach tegorocznej Gwiazdki. Taką datę zasugerowali między innymi J. Peer Norton odpowiedzialny za efekty specjalne i Tomasz Bagiński, współpracujący przy tym projekcie.

Na blogu Recapped pojawiła się nawet konkretna data premiery: 20 grudnia 2019 roku, ale jest to plotka, której nikt oficjalnie nie potwierdził. Warto jednak zaznaczyć, że wcześniej publikowane tam wpisy okazały się prawdziwe: to tam wskazywano choćby na to, że Henry Cavill wcieli się w postać Geralta z Rivii.

Przypomnijmy, że oprócz Cavilla w serialu wystąpią też między innymi Anya Chalotra (Yennefer), Freya Allan (Ciri), Joey Batey (Jaskier), Anna Shaffer (Triss) czy Maciej Musiał (Sir Lazio). Producentka serialu, Lauren S. Hissrich, zapowiedziała, że Wiedźmin będzie poważną, mroczną i przeznaczoną wyłącznie dla dorosłych widzów opowieścią o tym, że „najgorsze potwory rodzą się w nas samych”. Na koniec zostawiamy was z oficjalnym zwiastunem:

Źródło: inf. własna

Warto zobaczyć również:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!