• benchmark.pl
  • Gry
  • Serum – gra pełna zielonej, fluorescencyjnej cieczy zmierza na pecety
Gry

Serum – gra pełna zielonej, fluorescencyjnej cieczy zmierza na pecety

przeczytasz w 1 min.

Wrocławskie studio Game Island zapowiedziało Serum, pierwszoosobową grę survivalową na pecety. Produkcja pełna jest zarośniętych ruin, dziwacznych mutacji i świecącej, zielonej cieczy.

Serum przepustką do ucieczki

Zgodnie z zapowiedzią firmy Game Island, Serum trafi tylko na pecety, a konkretniej na platformę Steam. Grę można już dodać do swojej listy życzeń, by otrzymać powiadomienie, gdy stanie się dostępna. Data premiery na razie nie została ujawniona, natomiast w sieci pojawił się oficjalny trailer:

Mroczny zwiastun przybliża graczom tytułowe Serum, które po wstrzyknięciu powoduje, że żyły bohatera rozświetlają się na zielono. Zaprezentowano również otoczenie: zrujnowany dom, ruiny miasta i zmutowane istoty.

Co warto wiedzieć o Serum?

Celem gry jest wydostanie się z okolicznej dziczy. Jak się okazuje, kluczem do przetrwania jest fluorescencyjna substancja, jednak jej stosowanie wiąże się z ryzykiem pojawienia się nieprzewidywalnych mutacji. Gracze w trakcie ucieczki zmierzą się z potworami przy pomocy różnego rodzaju broni. Będą również rozwiązywać zagadki i aktywować sekretne mechanizmy. Istotne stanie się także budowanie schronienia i poszerzanie swojej bezpiecznej strefy.

Jak wam się podoba zwiastun Serum? Będzie warto zagrać? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: steam, gameisland.pl

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    maziarzek
    0
    kolejny gó*no exclusive na pc, spod jakiego kamienia bierzecie te gnioty?