Gry komputerowe

Taktyczna gra Sick City do przetestowania za darmo przez 6 tygodni

przeczytasz w 1 min.

Sick City to debiutancka gra Roccat Games Studios. Twórcy chcą, by był to udany debiut, dlatego też zapraszają wszystkich na otwarte testy.

Odpowiednia taktyka ma być kluczem do sukcesu w Sick City – debiutanckiej grze studia Roccat (tak, zespołu działającego w ramach tej firmy od sprzętu dla graczy). Twórcy zapowiadają mnóstwo emocji, a czy tytuł ten w rzeczywistości jest w stanie zapewnić dobrą zabawę, można się przekonać już teraz.

Gra Sick City zadebiutowała dziś w programie wczesnego dostępu. Przez 6 tygodni (dokładnie do 15 października) każdy chętny może bawić się zupełnie za darmo. Po upływie tego czasu tytuł będzie płatny.

Ci, którym gra się spodoba, będą mogli podczas testów kupić kod za 9,99 euro lub 49,99 euro (zestaw kolekcjonerski), albo też cztery kody za 19,99 euro. Taki kod daje dostęp do pełnej wersji gry i wszystkich wydawanych aktualizacji. Co zaś się ma samej produkcji… 

Sick City to osadzona w postapokaliptycznym świecie gra taktyczna z rozgrywką w czasie rzeczywistym, zainspirowana takimi tytułami jak Commandos, Company of Heroes i Warcraft III. Na czym polega sama zabawa? Celem jest zdobycie sztabu przeciwnika lub eliminacja lidera oponentów. Sposobami na jego realizację zaś: zajmowanie stref przeciwnika i obrona swoich oraz przemyślana rozbudowa armii.

Źródło: Roccat

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    HomeAudio
    0
    From Other Suns do przetestowania za darmo przez weekend:
    https://www.vrandfun.com/from-other-suns-announces-date-for-open-beta-weekend/