Konkursy

SmartLove - nieszablonowy quiz walentynkowy z ciekawymi nagrodami

przeczytasz w 1 min.

Walentynki to dla wszystkich zakochanych par dzień wyjątkowy. Nasz quiz może uczynić go jeszcze przyjemniejszym.

SmartLove

Walentynki coraz bliżej. Trudno będzie o nich zapomnieć, tym bardziej, że mogłoby wiązać się to z bardzo nieprzyjemnymi dla naszych związków konsekwencjami. O coraz popularniejszym święcie zakochanych przypominamy i my, oferując Wam zabawę z bardzo ciekawymi nagrodami.

Przygotowaliśmy nieszablonowy quiz walentynkowy - SmartLove, który pomoże w wyjaśnieniu pewnej kwestii. Zastanawialiście się kiedyś, jakim typem osobowości technologicznej jest Wasza druga połówka? Odpowiadając na kilka prostych pytań (po 5 dla każdej płci) możecie się tego dowiedzieć, a nawet wydrukować humorystyczne dyplomy.

To jednak nie wszystko. Jednocześnie poznacie kilka wybranych przez nas propozycji na walentynkowe prezenty dla każdej z osobowości, które wywołać powinny uśmiechy na twarzach Waszych partnerek i partnerów.

Dodatkowo biorąc udział w quizie macie szansę na zdobycie ciekawych nagród, o które postarał się partner zabawy - Allegro.

SmartLove quiz

Zainteresowani? Jeśli tak to raz jeszcze zapraszamy do naszego walentynkowego quizu. Zachęćcie do niego także swoje drugie połówki. :)

Źródło: benchmark.pl

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kladiator
  1
  Gdybym kogoś miał.. :D
  • avatar
   kiewek
   0
   trafnie podsumowuje :)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Rozwiązałem ten śmieszkovy quiz z pomysłem ;d