Foto

Fotograficzne "perfumy" Sony Cyber-shot KW11 [AKTUALIZACJA]

Karol Żebruń | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Widzieliśmy już aparaty wysadzane kryształkami Swarowskiego, obudowy z rzadkiego drewna z rubinami. Teraz pora na aparat o kształcie flakonu perfum.

Sony Cyber-shot KW11 aparat elementy

AKTUALIZACJA 2.09: Przedstawiciel Sony oficjalnie potwierdził, że ten niezwykły gadżet, który opisywaliśmy ponad miesiąc temu jest pierwszym aparatem Sony, który wykorzystuje zakrzywiony sensor. O tej z kolei technologii możecie więcej przeczytać w naszym innym newsie z czerwca.

ORYGINALNY NEWS 25.08: Sony ma na swoim koncie niejeden gadżet, który tylko po trosze powstawał jako ucieleśnienie idei praktyczności, a wśród nich właśnie aparaty Sony Cyber-shot. Obecnie większość konstrukcji Sony to wynik pragmatycznego podejścia do tematu fotografowania. Mimo to Sony nie waha się eksperymentować, a te eksperymenty czasem są wyjątkowo oryginalne, tak jak cyfrówka, której obudowa do złudzenia przypomina flakon z perfumami. Sony Cyber-shot KW1 zadebiutuje we wrześniu w Chinach, czyli na rynku gdzie takie produkty cieszą się dużą popularnością. Aparat będzie również dostępny w innych krajach azjatyckich pod symbolem KW11. Aparat kreowany jest jako maszynka do selfie, popularnej w ostatnich czasach formule fotografii autoportretowej, ale dzięki obrotowej "nakrętce", która kryje moduł aparatu z obiektywem, pozwoli bez karkołomnych zabiegów wykonywać także normalne zdjęcia. By dodatkowo podkreślić ekskluzywność produktu wokół diody LED, która pełni rolę lampy błyskowej, umieszczono kryształki Swarowskiego.

Sony Cyber-shot KW11

W Chinach aparat wyceniono na równowartość około 850 dolarów. To od razu wyjaśnia, do kogo jest on kierowany. Zobaczmy co oprócz fantazyjnego wzornictwa w tej cenie proponuje Sony. W aparacie Sony Cyber-shot KW11 zastosowano 19,2 Mpix sensor Exmor RS, który współpracuje z szerokokątnym obiektywem o ogniskowej (odpowiednik) 21 mm i jasności f/2. Do kadrowania i podglądu wykonanych zdjęć przeznaczono 3,3" dotykowy ekran OLED. W aparacie znalazł się również moduł Wi-Fi ze wsparciem dla NFC.

Sony Cyber-shot KW11 kolory

Sony Cyber-shot KW11 dostępny będzie w kilku wersjach kolorystycznych.

Źródło: Sony Asia

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  TruGeek
  4
  Dla mężczyzn wersja w formie dezodorantu pod pachy ;)
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Ale szajs :D Za kilka lat wystąpi w artykule "Największe niewypały ostatnich lat" :p
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  nie mogli zrobić tam zbiornika na perfumy? byłoby 2x w jednym :P
  po naciśnięciu przycisku mógłby też wyskakiwać grzebyk, albo .... cała szczotka do włosów z suszarką :)
 • avatar
  RafiXll
  1
  Do czego ten zryty świat zmierza ( ludzie urodzeni po milenium na bank będą dziwni )...
 • avatar
  Ragnar Lothbrok
  0
  Gadżet ala do nowego Bonda xD
 • avatar
  COD418
  -1
  Gdyby to szkło podświetlane było na jakiś kolor tylko jasny to wyglądało by to genialnie
 • avatar
  kropak
  0
  Powinni doczepiać taki mały aparacik do papieru toaletowego :D Zdjęcia będą pierwsza klasa i pochwalić się będzie na fejbuku.