Gry PlayStation 4

Spider-Man z głównym wątkiem na 20 godzin zabawy

przeczytasz w 1 min.

Najbardziej zafascynowani światem gry będą mogli jednak spędzić w nim więcej czasu. Nie tylko na zwiedzaniu, Spider-Man zaoferuje też zadania poboczne, które wydłużą zabawę.

Koniec wakacji zbiega się zazwyczaj ze znacznym ożywieniem w branży gier. W tym roku doskonale się to sprawdzi, a spory udział będzie miał tu Spider-Man.

Nowa produkcja studia Insomniac Games zadebiutuje za niespełna dwa tygodnie. Ujawniono już całkiem sporo informacji dotyczących rozgrywki, ale nie było jasne, ile czasu trzeba będzie na nią poświęcić. Zagdaka została rozwiązana. Przynajmniej częściowo, ponieważ James Stevenson zdradził, iż ukończenie głównego wątku zajmuje tutaj około 20 godzin. W przypadku wykonywania zadań pobocznych zabawa pochłonie więcej czasu.

Spider-Man 20 godzin

Poza tym James Stevenson ujawnił dwie inne warte odnotowania informacje. Gra otrzyma aktualizację Day 1 (na premierę), ale jej zawartość poznamy w późniejszym terminie. Można za to odnotować już, że sama gra zajmie 45 GB miejsca na dysku.

Przypomnijmy, że Spider-Man trafi na rynek 7 września. Gra będzie dostępna wyłącznie na konsolach PlayStation 4. Poniżej zobaczyć możecie kolejny zwiastun.


Źródło: IGN

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  piotreeeek
  0
  Widze że znowu niebieski gimbuś zaatakował ze swoimi majaczeniami o cudowności grafiki w exach i znowu straszy ludzi filmikami z youtuba.
  • avatar
   Dragonik
   -2
   "Gra otrzyma aktualizację Day 1 (na premierę)" Czyli jakaś wycięta zawartość?
   • avatar
    Dragonik
    0
    @kryspin34 masz rację że to się nudzi, ale może te osoby albo jedna osoba robiąca sztuczny tłok myśli że kłamstwo powtarzane 1000 razy będzie prawdą.