• benchmark.pl
 • Gry
 • Star Wars: Battlefront - Bitwa o Jakku dostępne dla wszystkich graczy
Gry

Star Wars: Battlefront - Bitwa o Jakku dostępne dla wszystkich graczy

przeczytasz w 1 min.

Pierwszy dodatek do Star Wars: Battlefront jest jednocześnie wprowadzeniem do kinowego Przebudzenia Mocy.

Star Wars: Battlefront - Bitwa o Jakku

Już dziś (8 grudnia), niespełna trzy tygodnie od premiery gry Star Wars: Battlefront, firma EA wprowadza na rynek pierwszy dodatek do niej, zatytułowany Bitwa o Jakku. Co najlepsze, jest on dostępny zupełnie za darmo. Wprawdzie posiadacze Przepustki Sezonowej mogą grać już od tygodnia, ale od dziś rozszerzenie dostępne jest dla każdego gracza Battlefront.

Gra Star Wars: Battlefront może i nie okazała się takim hitem, na jaki wielu liczyło, ale tego, że jest dobrą produkcją odmówić jej po prostu nie można. Wraz z darmowym dodatkiem Bitwa o Jakku produkcja ta staje się jeszcze lepsza. To nie lada gratka dla fanów uniwersum – gracze będą mogli bowiem wziąć udział w wydarzeniach, które wprost nawiązują do scenariusza filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy – jego kinowa premiera odbędzie się, przypomnijmy, już 18 grudnia.

„Darmowy dodatek Bitwa o Jakku powinien zainteresować wszystkich fanów Sagi, nawet tych, którzy trzy klasyczne filmy znają na pamięć, ponieważ ukazane zostały w nim wydarzenia nigdy wcześniej nie eksplorowane. Bitwa odbyła się 29 lat przed wydarzeniami z najnowszej części Gwiezdnych wojen. Dzięki temu dodatkowi fani będą mogli aktywnie wziąć udział w bitwie i przyczynić się do powstania, widocznego na zwiastunach filmu, cmentarzyska gigantycznych statków kosmicznych, robotów i maszyn” – czytamy w zapowiedzi.

Dodatek Bitwa o Jakku to także nowy tryb rozgrywki zatytułowany Punkt zwrotny. Gracze przeniesieni zostają w nim do czasów zaraz po zwycięstwie rebeliantów na Endorze. Biorąc udział w potyczkach dla 40 osób, ich zadaniem będzie przejmowanie kontroli nad nieprzyjacielskimi bazami. 

Źródło: EA

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Grafa wymiata!
  • avatar
   KENJI512
   -6
   wesoło, ktoś kupił season pass, a mógł mieć za darmo :D
   • avatar
    piotreeek
    -6
    Niech i to ktoś zmoduje na modłe ostatniego moda ,żeby grafa była fotorealistyczna.
    • avatar
     Roller Mobster
     0
     Gram na mapce od tygodnia i jest genialna. Masa kosmicznego złomu na powierzchni, jest się za czym chować :) genialnie udźwiękowiony moment rozbicia się star destroyera.
     • avatar
      Po1nter
      0
      Jestem kurczę w ciężkim szoku jak gra opustoszała. Zeszły tydzień spowodował takie pustki na serwerach że nie wiem czy jest sens kupować ten sesson pas. W 40h nabilem max lvl a teraz nie mogę grać nawet Supremacji bo serwerów nie znajduje albo są w połowie puste. Może udostepnienie tego dodatku spowoduje większą ilość graczy ale jak na razie pusto.